Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł to świetny sposób na pokonywanie krótkich transportu, np. w ramach transportu ostatniej mili. Większość z nich sprawdzi się również dla młodych użytkowników, w tym dzieci od 8 roku życia. Jakich osiągów i wyposażenia możemy spodziewać się po modelach z tej kategorii?

Gdzie można jeździć na hulajnodze elektrycznej? Hulajnoga elektryczna przepisy 2020

hulajnogi elektryczne przepisy

Ilość hulajnóg elektrycznych w Polsce szybko rośnie, a wraz z nimi ilość wypadków, w tym również śmiertelnych. Jednym z powodów są niejasne przepisy – nikt tak naprawdę nie wie, czy powinien poruszać się drogą, chodnikiem, a może ścieżką rowerową? W niniejszym artykule wyjaśniamy, gdzie można jeździć na hulajnodze elektrycznej oraz omawiamy aktualny projekt ustawy o UTO 2020.

Bezpieczna jazda na hulajnodze podczas pandemii koronawirusa

Hulajnoga a koronawirus

W czasie pandemii, jednym z najtrudniejszych aspektów jest bezpieczne podróżowanie. Wszyscy wiedzą, że lepiej unikać transportu publicznego, ale co ze środkami transportu osobistego? Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy poruszanie się hulajnogą elektryczną jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem. A co w przypadku tzw. hulajnóg na minuty? Jak podróżować, aby się nie zarazić?

Hulajnoga elektryczna 10 cali

Hulajnoga elektryczna 10 cali

Duże koła w hulajnodze kojarzą się przede wszystkim z modelami terenowymi. Nic bardziej mylnego! Hulajnoga elektryczna 10 cali może być też modelem typowo miejskim. Na co w takim przypadku się zdecydować? Czy duże koła to wyłącznie zalety? W poniższym artykule odpowiadamy na te i więcej pytań oraz przedstawiamy krótki opis najpopularniejszych modeli z 10-calowymi kołami.

Hulajnoga elektryczna off road – jak wybrać?

hulajnoga elektryczna off road

Hulajnogi elektryczne off road zyskują popularność wśród fanów mocnych wrażeń i skoków adrenaliny. Sprawdzą się w trudnym terenie i ekstremalnych warunkach, a dzięki pojemnej baterii zabiorą nas dosłownie wszędzie. Jak znaleźć model odpowiedni dla siebie? Na co zwrócić uwagę i co wybrać, żeby nie przepłacić?