Formy płatności:

przelew bankowy


Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych. Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@electricfeel.pl.

KOSZT: 0 PLN

Za pobraniem:


Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki. Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier – Poczta Polska. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki. Poczta Polska możliwość płatności tylko gotówką.

KOSZT: 0 PLN

payu:


Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15minut. Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU. Szybka i skuteczna forma płatności. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma możliwości jej powtórzenia. Wygaśnięcie sesji należy zgłosić obsłudze sklepu na email bok@electricfeel.pl.

Formy dostawy:

KOSZT: 0 PLN*

kurier dpd


Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych. *Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym jest za 0zł dla zamówień powyżej 300 zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia. Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, która umożliwia śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.