Formy płatności:

przelewy24 logoKOSZT: 0 PLN

przelewY 24


Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Szybka i skuteczna forma płatności. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma możliwości jej powtórzenia. Wygaśnięcie sesji należy zgłosić obsłudze sklepu na email bok@electricfeel.pl.

przelew bankowy


Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@electricfeel.pl.

ElectricFeel Sp. z o. o.
Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław

Nr konta (Alior Bank S.A.):
20 2490 0005 0000 4520 9374 4436

KOSZT: 0 PLN

Za pobraniem:


Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier – Poczta Polska. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki. Poczta Polska możliwość płatności tylko gotówką.

KOSZT: 0 PLNpayu logo

payu:


Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU. Szybka i skuteczna forma płatności. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma możliwości jej powtórzenia. Wygaśnięcie sesji należy zgłosić obsłudze sklepu na email bok@electricfeel.pl.

credit agricole logoKOSZT: 0 % RRSO 0%

Raty CREDIT

AGRICOLE:


Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. Sprawdź jakie to proste:

– wybierz produkt który Cię interesuje
gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
– wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
– przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
– potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
– umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Electricfeel sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

KOSZT: 0,4 %

Raty SANTANDER:


Dostępne są raty 0,4% miesięcznie w Santander Consumer Bank z możliwością wpłaty własnej. Po wybraniu tej formy płatności zostajesz automatycznie przekierowany do formularza na stronie banku. Cenę urządzenia możesz rozłożyć na 10 do 50 wygodnych rat. Bank umożliwia również weryfikację wniosku za pomocą konta wspólnego.
Odpowiedź udzielana jest przeważnie w ciągu 2-3 dni roboczych. W przypadku decyzji pozytywnej produkt wysyłany jest tego samego dnia.

Formy dostawy:

KOSZT: 0 PLN*

kurier dpd


Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

*Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym jest za 0zł dla zamówień powyżej 300 zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia. Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, która umożliwia śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.