O firmie

Niewielkie pojazdy elektryczne stanowią ciekawą i ekologiczną alternatywę dla klasycznych środków transportu. Ich kompaktowy rozmiar i prosta obsługa zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dzięki hulajnodze lub deskorolce elektrycznej nie tylko dotrzemy na miejsce szybko, unikając korków i uciążliwości związanych z komunikacją miejską, ale przy okazji będziemy się świetnie bawić. Z pasji do pojazdów elektrycznych powstał sklep internetowy ElectricFeel.

Znajdziesz u nas hulajnogi elektryczne, deskorolki elektryczne i monocykle elektryczne oraz wszystkie akcesoria i części zamienne, które udoskonalą Twój pojazd i zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Wierzymy, że każda każda trasa może być przebyta w sposób przyjemny, szybki i przyjazny dla środowiska.

Specjaliści

Nasz sklep powstał z pasji do pojazdów elektrycznych. Jesteśmy sklepem specjalistycznym, w związku z czym sprzedajemy tylko wybrane, sprawdzone przez nas marki, które oferują najlepsze pojazdy na rynku. Jako autoryzowani dystrybutorzy sprzedajemy wyłącznie produkty z polskiej dystrybucji, z pewną gwarancją i serwisem.

Wsparcie

Rynek pojazdów elektrycznych jest ogromny – mnogość modeli i producentów z jednej strony umożliwia nam wybranie sprzętu idealnego do naszych potrzeb, a z drugiej wprowadza w głowie niemały mętlik. Obszerne spisy danych technicznych nie ułatwiają wyboru, dlatego każdy zainteresowany może liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy zarówno na etapie poszukiwań, jak i po zakupie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Oferta

Oferujemy szeroki wybór pojazdów elektrycznych, takich jak hulajnogi, deskorolki i monocykle oraz wszelkiego rodzaju części zamienne i akcesoria. Znajdziesz u nas produkty w postaci ładowarek i bezpieczników, hamulce, oświetlenie, elementy karoserii i wiele innych. W trosce o Twoje bezpieczeństwo umieściliśmy w ofercie wysokiej jakości kaski i ochraniacze.

Hulajnogi elektryczne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno małe hulajnogi elektryczne dla dzieci, jak i duże, przeznaczone do użytku przez dorosłych. Oprócz tych o klasycznym wyglądzie, oferujemy również hulajnogi elektryczne z siodełkiem lub większym siedzeniem, które przypadną do gustu wszystkim osobom, ceniącym sobie wygodę i komfort jazdy. Zależnie od tego, na jak długich trasach będzie wykorzystywana hulajnoga, będziesz potrzebować modelu o odpowiedniej mocy.

Nasz sklep internetowy posiada w ofercie pełen przekrój hulajnóg o niewielkiej mocy, które pozwolą na komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście oraz duże jednostki, rozwijające prędkość nawet do 60 km/h! Ponieważ istotną cechą hulajnogi elektrycznej jest też jej design, proponujemy pojazdy w bardziej klasycznym, jak i sportowym stylu, w różnych wariantach kolorystycznych.

Części zamienne

Nawet najlepszy sprzęt wymaga czasem naprawy lub konserwacji, szczególnie przy intensywnej eksploatacji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do tego, że naprawić lub ulepszyć swoją elektryczną hulajnogę, deskorolkę lub monocykl. Posiadamy ładowarki, bezpieczniki, hamulce, oświetlenie, łańcuchy, zębatki oraz inne elementy niezbędne do niezawodnej pracy urządzenia.

Akcesoria

Poruszanie się hulajnogą elektryczną dostarcza mnóstwo zabawy ale warto zadbać o to, żeby była nie tylko przyjemna, ale też bezpieczna. Podstawowym elementem, o którym powinniśmy zawsze pamiętać, jest kask. Poruszając się z dużą prędkością narażamy głowę na ewentualne uszkodzenia przy upadku; kask chroni ją i zapobiega negatywnym skutkom zdrowotnym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rozmiary i warianty kolorystyczne kasków i innych elementów, takich jak ochraniacze na kolana, łokcie i rękawiczki.

Jeśli szukasz hulajnogi elektrycznej lub akcesoriów do niej, sprawdź naszą ofertę na stronie ElectricFeel lub skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Napisz do nas