O firmie

Niewielkie pojazdy elektryczne stanowią ciekawą i ekologiczną alternatywę dla klasycznych środków transportu. Ich kompaktowy rozmiar i prosta obsługa zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dzięki hulajnodze lub deskorolce elektrycznej nie tylko dotrzemy na miejsce szybko, unikając korków i uciążliwości związanych z komunikacją miejską, ale przy okazji będziemy się świetnie bawić. Z pasji do pojazdów elektrycznych powstał sklep internetowy ElectricFeel.

Znajdziesz u nas hulajnogi elektryczne, deskorolki elektryczne i monocykle elektryczne oraz wszystkie akcesoria i części zamienne, które udoskonalą Twój pojazd i zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Wierzymy, że każda każda trasa może być przebyta w sposób przyjemny, szybki i przyjazny dla środowiska.

Specjaliści

Nasz sklep powstał z pasji do pojazdów elektrycznych. Jesteśmy sklepem specjalistycznym, w związku z czym sprzedajemy tylko wybrane, sprawdzone przez nas marki, które oferują najlepsze pojazdy na rynku. Jako autoryzowani dystrybutorzy sprzedajemy wyłącznie produkty z polskiej dystrybucji, z pewną gwarancją i serwisem.

Wsparcie

Rynek pojazdów elektrycznych jest ogromny – mnogość modeli i producentów z jednej strony umożliwia nam wybranie sprzętu idealnego do naszych potrzeb, a z drugiej wprowadza w głowie niemały mętlik. Obszerne spisy danych technicznych nie ułatwiają wyboru, dlatego każdy zainteresowany może liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy zarówno na etapie poszukiwań, jak i po zakupie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Oferta

Oferujemy szeroki wybór pojazdów elektrycznych, takich jak hulajnogi, deskorolki i monocykle oraz wszelkiego rodzaju części zamienne i akcesoria. Znajdziesz u nas produkty w postaci ładowarek i bezpieczników, hamulce, oświetlenie, elementy karoserii i wiele innych. W trosce o Twoje bezpieczeństwo umieściliśmy w ofercie wysokiej jakości kaski i ochraniacze.

Hulajnogi elektryczne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno małe hulajnogi elektryczne dla dzieci, jak i duże, przeznaczone do użytku przez dorosłych. Oprócz tych o klasycznym wyglądzie, oferujemy również hulajnogi elektryczne z siodełkiem lub większym siedzeniem, które przypadną do gustu wszystkim osobom, ceniącym sobie wygodę i komfort jazdy. Zależnie od tego, na jak długich trasach będzie wykorzystywana hulajnoga, będziesz potrzebować modelu o odpowiedniej mocy.

Nasz sklep internetowy posiada w ofercie pełen przekrój hulajnóg o niewielkiej mocy, które pozwolą na komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście oraz duże jednostki, rozwijające prędkość nawet do 60 km/h! Ponieważ istotną cechą hulajnogi elektrycznej jest też jej design, proponujemy pojazdy w bardziej klasycznym, jak i sportowym stylu, w różnych wariantach kolorystycznych.

Akcesoria

Poruszanie się hulajnogą elektryczną dostarcza mnóstwo zabawy ale warto zadbać o to, żeby była nie tylko przyjemna, ale też bezpieczna. Podstawowym elementem, o którym powinniśmy zawsze pamiętać, jest kask. Poruszając się z dużą prędkością narażamy głowę na ewentualne uszkodzenia przy upadku; kask chroni ją i zapobiega negatywnym skutkom zdrowotnym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rozmiary i warianty kolorystyczne kasków i innych elementów, takich jak ochraniacze na kolana, łokcie i rękawiczki.

Jeśli szukasz hulajnogi elektrycznej lub akcesoriów do niej, sprawdź naszą ofertę na stronie ElectricFeel lub skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.