Showing all 21 results

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Niegdyś napędzane wyłącznie siłą mięśni nóg. Obecnie dostępne w bardziej komfortowej wersji, nie wymagającej angażowania tyle siły, a jednocześnie pozwalające na poruszanie się ze znacznie większą prędkością. Hulajnogi Elektryczne, bo o nich mowa, są najnowszym trendem, który zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed ich zakupem.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych czy dzieci?


Ten sposób poruszania się nie ma praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bowiem małe hulajnogi elektryczne dla dzieci, jak i duże przeznaczone do użytku przez dorosłych. Zdecyduj więc, czy chcesz kupić sprzęt dla siebie, czy też obdarować nim swoją pociechę

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?


Uwaga!

Kryteria wyboru zostały uporządkowane w kolejności od najważniejszych do najmniej istotnych, podczas procesu wyboru hulajnogi elektrycznej.

Hulajnogi elektryczne jak wybrać

Wszystko zależy od Twoich preferencji i wymagań, a także sposobu, w jaki będziesz użytkował swoją hulajnogę.

Jeżeli nie zależy Ci na rozwijaniu zawrotnych prędkości, a ponadto bardziej cenisz sobie komfort podróży – z pewnością zainteresuje Cię wygodna z siodełkiem lub większym siedzeniem, hulajnoga typu skuter. Jest to doskonała propozycja na dojazdy do pracy (zwłaszcza, jeśli dzieli Cię od niej co najmniej kilka lub kilkanaście kilometrów), a także dalsze wycieczki o charakterze turystycznym.

Pojazd z siedziskiem jest również doskonałym rozwiązaniem dla seniorów. Zwłaszcza tych, którzy cenią sobie swobodę, ale przede wszystkim wygodę poruszania się. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór hulajnóg dla osób starszych.

Jeśli natomiast zamiast wygody podróżowania, bardziej liczy się dla Ciebie styl, design i sportowy wygląd hulajnogi – wybierz pojazd bez siedzenia. Tego typu rozwiązania sprawdzają się zwłaszcza na stosunkowo krótkich trasach. Pamiętaj bowiem, że przez cały czas trwania podróży na takiej hulajnodze musisz stać na nogach.

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej warto przeanalizować swój wybór, niż kupować sprzęt w przypływie chwili. Istnieje kilka istotnych parametrów, na które należy zwrócić uwagę. Jest to przede wszystkim moc silnika, zasięg, czas ładowania, prędkość maksymalna czy maksymalne obciążenie. Znaczący wpływ na komfort użytkowania hulajnogi elektrycznej ma też jej wygląd, dostępne kolory oraz wyposażenie, takie jak aplikacja, lampka tempomat czy rodzaj hamulca. Warto również przyjrzeć się bliżej wadze pojazdu -większość tego typu pojazdów waży ponad 10 kg, chodź można również znaleźć pojazdy poniżej 8 kg.

Moc hulajnogi, jak ją wybrać?

Moc oferowana przez konkretne hulajnogi elektryczne informuje Cię wprost, jaką prędkość i w jakim czasie uda Ci się dzięki niej rozwinąć. Dodatkowo wpływa na zasięg oraz czas ładowania pojazdu.

Moc hulajnogi elektrycznej

Jeżeli preferujesz spokojną jazdę i nie zależy na tzw. szaleństwach na drogach czy chodnikach – postaw na sprzęt o niewielkiej mocy na przykład do 250W. Jeśli natomiast duża prędkość jest tym, czego szczególnie wymagasz od swojej hulajnogi – wybierz elektryczną hulajnogę o dużej mocy(np. powyżej 1000W, 1500W, a nawet 2500W). Pozwoli Ci ona na dynamiczne, ale i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Nasz sklep internetowy oferuje Ci pełen przekrój hulajnóg o niewielkiej mocy zaczynającej się już od 250W, poprzez jednostki mogące pochwalić się mocą do 1000W, aż na potężnych elektrycznych hulajnogach z mocą przekraczającą 1000W kończąc. Niektóre nasze sprzęty pozwalają na rozwijanie zawrotnej prędkości nawet 30 km/h!

Zasięg hulajnogi elektrycznej

Jest to następny istotny parametr, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu hulajnogi elektrycznej. Stanowi dla Ciebie informacje, ile kilometrów jesteś w stanie pokonać na jednym ładowaniu akumulatora. Im większa i bardziej pojemna bateria hulajnogi (podawana w mAh,), tym większy jest jej zasięg. Można to porównać do pojemności baku w samochodach osobowych. Podstawowe modele oferują zasięgi na poziomie około 5 km, bardziej zaawansowane – od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu.

Pamiętaj jednak, że wynik, jaki uda Ci się uzyskać na Twojej hulajnodze elektrycznej, jest wypadkową wielu innych czynników. Są to między innymi: styl jazdy, prędkość, obciążenie, a nawet rodzaj powierzchni, po jakiej się poruszasz.

Czas ładowania hulajnogi

Jest to nie mniej istotnych parametr wyboru wymarzonej hulajnogi elektrycznej. Przecież szybkość ładowania i czas pracy baterii to obecnie bardzo ważne argumenty nie tylko w stale rozwijającym się rynku smartfonów. Oczywiście im szybciej ma się ładować hulajnoga elektryczna w tym wyższym budżet musimy celować. Rekordy biją hulajnogi elektryczne AirWheel. Przykładem jest tutaj AirWheel Z5S Strong potrzebuje tylko 2 h do pełnego naładowania. Większość hulajnóg jest w stanie naładować się w ciągu 4-6 h i jest to zupełnie wystarczające. Zdarzają się również prawdziwe żółwie – nawet 12 h.

Prędkość maksymalna i maksymalna ładowność

Bardzo powiązane ze sobą parametry. Przy mniejszym obciążeniu hulajnoga jest w stanie zbliżyć się do swoich maksymalnych prędkości. Podawane przez producentów maksymalne prędkości najczęściej są wyliczane dla 60 kilogramów wagi użytkownika. Przeciętna hulajnoga elektryczna do 2000 zł jest w stanie osiągać nawet 30 km/h. W naszej ofercie posiadamy również markę SXT, której reprezentantka jest w stanie zbliżyć się do ograniczenia prędkości w mieście lub nawet go przekroczyć – SXT Ultimate PRO 2x1320W Dual Drive 65km/h. Jednakże należy pamiętać, że po ścieżce rowerowej możemy poruszać się z prędkością do 20 km/h. Dlatego jeżeli nie zamierzamy jeździć po bezdrożach lub drogach szybkiego ruchu wystarczy jeżeli nasz hulajnoga elektryczna będzie w stanie zapewnić maksymalną prędkość do 30 k/h.

Wygląd i komfort użytkowania

Wygląd i komfort jazdy hulajnogą elektryczną

Te dwa parametry bezpośrednio wiążą się z komfortem jazdy oraz ogólną subiektywną oceną kupowanego sprzętu. Wygląd to oczywiście kwestia indywidualnej oceny jednakże warto zwrócić uwagę na dostępne kolory/warianty pojazdu. Decydując się na hulajnogę elektryczną do 2000 zł możemy wymagać solidnego wykonania z elementami aluminium, co zupełnie trudniej znaleźć w budżecie do 1000 zł. W kwestii komfortu użytkowania warto zwrócić uwagę na:

  • wagę urządzenia – najlżejsza ważą tylko 7,9 kg, przeciętnie 12 kg,
  • koła – im większe tym pojazd lepiej amortyzuje drgania,
  • rączki, – łatwość uchwytu oraz odpowiednie tworzywo użyte do wykończenia rączek pomogą w bezpiecznej i nieskrępowanej jeździe,
  • możliwość regulacji kierownicy, dzięki temu unikamy kupienia hulajnogi za wysokie, co jest szczególnie ważne przy zakupie dla najmłodszych,
  • łatwość obsługi (manetka gazu, hamulca oraz tempomatu), odpowiednia czułość manetki oraz odpowiednie rozmieszczenie tempomatu ułatwi poruszanie się pojazdem,
  • amortyzator – nieoceniony element w miejskiej dżungli pełnej kostki brukowej, dziur , krawężników oraz ciekawych mieszanek asfaltowych,

Wyposażenie

Wyposażenie hulajnogi elektrycznej jest bez wątpienia cechą, po której można porównać najwięcej hulajnóg. Większość producentów posiada własne dedykowane możliwości w ramach konkretnych produktów. Zaczynając od hamulców dzielą się podstawowo na tylni i przedni, natomiast sposobów hamowania jest kilka: tarczowy, nożny, elektryczny, elektromagnetyczny, mechaniczny, regeneracyjny, somato-sensoryczny, magnetyczny. Na podstawie różnych sposobów hamowania można zauważyć, że istnieją też rozwiązanie, służące odzyskiwaniu energii kinetycznej podczas hamowanie. Taki system mają między innymi hulajnogi elektryczne Xiaomi czy SXT. Niektóre hulajnogi elektryczne posiadają tempomat, który na pewno uprzyjemnia jazdę w przypadku, gdy mamy przed sobą kilometry prostej drogi takiej jak ścieżki rowerowe pod miastem. Natomiast w betonowej dżungli nie jest elementy niezbędnym. Wisienką na torcie wśród wyposażenia jest aplikacja, która umożliwia odblokowanie możliwość hulajnogi czy konfiguracji trybów jazdy.

Hulajnoga elektryczna - gdzie jeździć

Gdzie i jak jeździć hulajnogą elektryczną?

Podczas wyboru najlepszego rozwiązania niemniej ważne jest także to, gdzie będziesz jej używał. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieco subtelniejsze, mniejsze hulajnogi przeznaczone głównie do podróżowania po utwardzonych drogach w mieście. Jednak bez problemu znajdziesz także hulajnogi, które będą Ci towarzyszyły podczas wypraw terenowych po trudniejszych powierzchnia (piasek, kamienie).

Jako użytkownik hulajnogi elektrycznej nie masz obowiązku posiadania polisy OC, a ustawa Prawo o ruchu drogowym nie zakłada jej istnienia. Niemniej, wciąż niedoprecyzowane przepisy w pewnym stopniu warunkują jej użytkowanie. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowuje nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, która będzie zakładała ograniczenie prędkości jazdy hulajnogi do 25 km/h (nie oznacza maksymalnej).


Hulajnogi elektryczne – Podsumowanie


Nie ma co ukrywać, że jednym z kluczowych elementów wpływających na wybór konkretnej hulajnogi o napędzie elektrycznym będzie dla Ciebie jej cena. Dlatego przed rozpoczęciem poszukiwań idealnego sprzętu – dokładnie określ budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup elektrycznej hulajnogi. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogi niskobudżetowe, średniej klasy sprzęt, jak i urządzenia z najwyższej półki (cenowej i jakościowej). Określ również jej przeznaczenie. Czy ma służyć tylko okazjonalnie do celów rekreacyjnych czy może zamierzasz na niej jeździć co dziennie do pracy lub szkoły – tutaj warto położyć większy nacisk na jakość wykonania niż na cenę. Nie ma hulajnogi idealnie dla każdego i warto poświecić więcej czasu na odpowiedni dobór tak, aby nie była tylko chwilowy gadżetem, ale również przydatnym środkiem transportu miejskiego czy rekreacji.

Na koniec pamiętaj kto nim będzie jeździł. Jeżeli szukasz hulajnogi elektrycznej dla dziecka możesz zwracać mniejszą uwagę na maksymalną prędkość a bardziej na wagę samego urządzenia. Model powinien być lekki i posiadać raczej mniejsze koła, co pozwala na jego łatwiejszą sterowność. W dobie rozbudowanych specyfikacji pozostajemy do twojej dyspozycji. Nie krępuj się pisz lub dzwoń do nas.

Czytaj więcej
2199.00 

Hulajnoga elektryczna

25 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX4 e-orange rozpędza się do 25 km/h, a na pełnej baterii jest w stanie przejechać 25 km bez konieczności ładowania jej. Zachęca swoim nowoczesnym wyglądem i ciekawymi funkcjami.

2399.00 

Hulajnoga elektryczna

20 km 25 km/h 250 W

Airwheel Z5S strong to hulajnoga elektryczna z wymiennym akumulatorem. Umożliwia rozpędzenie się do prędkości do 25 km/h i przejechanie aż 20 km na jednym ładowaniu. Wbudowana lampka i odblaski pozwalają na jazdę nawet po zmroku. Dzięki dołączonej aplikacji sprawdzisz między innymi zasięg i stopień naładowania baterii, przejechaną trasę oraz ustawisz maksymalną prędkość.

Promocja!
1488.99  1429.00 

Hulajnoga elektryczna

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic. Niewielkie rozmiary, mała waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

1878.99 

Hulajnoga elektryczna

25 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Frugal Passion to flagowy produkt tej marki. Rozpędza się do 25 km/h, a na jednym ładowaniu baterii jest w stanie przejechać nawet 25 km. Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi 6 godzin. Połączenie z aplikacją mobilną pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem oraz zmianę koloru podświetlenia podestu.

2499.00 

Hulajnoga elektryczna

25 km 30 km/h 300 W

Hulajnoga elektryczna Techlife X2 wyróżnia się świetnymi osiągami i wyjątkowym designem. Może pochwalić się zasięgiem równym 25 km na jednym ładowaniu. Uzupełnienie baterii trwa tylko 3 godziny, ale w dalszą drogę możemy ruszyć praktycznie bez czekania - zapewnia to modułowy, wymienny akumulator.

3999.00 

Hulajnoga elektryczna

40 km 45 km/h 500 W

Hulajnoga elektryczna Techlife X5 to sprzęt dla najbardziej wymagających. Osiąga prędkość 45 km/h, a tylko 3 godziny ładowania wystarczą, żeby przebyć na niej nawet 40 km bez przerwy.

4999.00 

Hulajnoga elektryczna

45 km 47 km/h 600 W

Techlife X6 to hulajnoga elektryczna przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Potrafi rozpędzić się do 47 km/h i przebyć nawet 45 km na jednym ładowaniu. Wśród innych hulajnóg tego typu wyróżnia się kolorowym, podświetlanym podestem.

6900.00 

Hulajnoga elektryczna

80 km 70 km/h 2000 W

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 posiada aż dwa silniki o mocy 1000 W, które pozwalają jej rozpędzić się do 65 km/h. Tylko 4 godziny ładowania wystarczą, żeby podróżować na niej nawet 80 km bez przerwy.

7900.00 

Hulajnoga elektryczna

100 km 70 km/h 2000 W

Techlife X7S to nowy wariant modelu X7 o jeszcze większym zasięgu - potrafi pokonać nawet 100 km na jednym ładowaniu! Ponowne uzupełnienie baterii trwa tylko 4 godziny. Wyposażony w dwa silniki o mocy 1000 W potrafi rozpędzić się nawet do 70 km/h.

1269.00 

Hulajnoga elektryczna

15 km 18 km/h 300 W

Hulajnoga elektryczna Frugal Basic rozpędza się do 18 km/h i potrafi przebyć nawet 15 km bez przerwy. Naładowanie baterii do pełna trwa 6-8 godzin. Ten model przeznaczony jest zarówno dla dzieci i dorosłych.

Brak w magazynie
1369.00 

Hulajnoga elektryczna

15 km 18 km/h 300 W

W tym wariancie hulajnoga elektryczna Frugal Basic została wyposażona w dodatkowe, demontowane siedzisko, którego wysokość można łatwo regulować do własnych potrzeb. Jest to model idealny dla dzieci - osiąga prędkość 18 km/h i jest w stanie przejechać nawet 15 km na jednym ładowaniu. Ponowne naładowanie baterii trwa 6-8 godzin. Szerokie opony i duży podest gwarantują maksymalny komfort użytkowania.

Promocja!
878.99  699.99 

Hulajnoga elektryczna

13 km 23 km/h 250 W

Lekka, poręczna hulajnoga elektryczna Frugal Twist to ekologiczna i wygodna alternatywa dla innych środków transportu. Wyróżnia się niewielką wagą (7,5 kg) oraz niespotykanie krótkim czasem ładowania baterii (2 godziny). Na pełnym akumulatorze jest w stanie przejechać nawet do 13 km, a 250 W silnik umożliwia osiągnięcie prędkości równej 23 km/h. Oświetlenie LED, hamulec tarczowy i sygnał dźwiękowy zadbają o bezpieczeństwo użytkownika.

Promocja!
1799.00  1649.00 

Hulajnoga elektryczna

30 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 rozpędza się do 25 km/h, a na pełnej baterii jest w stanie przejechać nawet 30 km bez przerwy. Jej nowoczesny wygląd zachwyca użytkowników, a wielofunkcyjna aplikacja daje pełną kontrolę nad pojazdem.

1099.00 

Hulajnoga elektryczna

10 km 16 km/h

Hulajnoga dla dziecka musi nie tylko dostarczać frajdy i dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi być odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Hulajnoga elektryczna Razor E100 Glow spełnia wszystkie te wymogi. Osiąga prędkość 16 km/h i pozwala na 40 min ciągłej jazdy po jednym naładowaniu baterii. Szerokie opony i pewny hamulec ręczny gwarantują stabilną, bezpieczną jazdę, a podświetlany podest wyróżnia hulajnogę z tłumu i wprawia w zachwyt wszystkich najmłodszych użytkowników. Zalecana jest powyżej 8 roku życia.

1099.00 

Hulajnoga elektryczna

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core to model przeznaczony dla dzieci, który rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Maksymalny udźwig hulajnogi to 54 kg. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

1499.00 

Hulajnoga elektryczna

12,5 km 19 km/h 200 W

Hulajnoga elektryczna Razor E200 (mocniejsza wersja E100) stworzona została z myślą o najmłodszych użytkownikach. Silnik o mocy 250W pozwala na osiągnięcie prędkości 19 km/h, a pełny akumulator pozwala na 40 min ciągłej jazdy. Czas ponownego naładowania baterii wynosi 8-12 godzin. Szerokie 9 calowe opony sprawdzają się na każdej nawierzchni i gwarantują stabilną jazdę. Sportowy wygląd hulajnogi przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Brak w magazynie
1599.00 

Hulajnoga elektryczna

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Razor E300 przeznaczona jest dla nastolatków. Osiąga prędkość 24 km/h i pozwala na jazdę przez 40 min bez przerwy. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg.

Promocja!
1699.00  1599.00 

Hulajnoga elektryczna

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Razor E300S to model dedykowany młodzieży od 13 roku życia. Rozpędza się do 24 km/h i gwarantuje nawet do 40 min nieprzerwanej jazdy. Szeroki podest i wygodne siedzisko pozwalają na komfortową jazdę według własnych preferencji. Sportowa stylistyka hulajnoga przypadnie do gustu wszystkim młodym użytkownikom.

888.00 

Hulajnoga elektryczna

20 km 16 km/h

Hulajnoga elektryczna Razor Power Core E90 przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Osiąga prędkość 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
1499.00 

Hulajnoga elektryczna

20 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3 przeznaczona jest dla dorosłych użytkowników. Osiąga prędkość 25 km/h i jest w stanie przejechać nawet 20 km na jednym ładowaniu. Ponowne naładowanie baterii do pełna trwa zaledwie 2 godziny. Aplikacja mobilna, rozkładany podest i regulacja kierownicy zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Brak w magazynie
2499.00 

Hulajnoga elektryczna

30 km 30 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Techlife X1 potrafi pokonać nawet 30 km trasę bez przerwy, a naładowanie baterii do pełna trwa tylko 3 godziny. Posiada możliwość połączenia z aplikacją mobilną. To produkt najwyższej klasy, który na tle innych hulajnóg wyróżnia się jakością oraz nowoczesnym designem.