Wyświetlanie wszystkich wyników: 72

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Niegdyś napędzane wyłącznie siłą mięśni nóg. Obecnie dostępne w bardziej komfortowej wersji, nie wymagającej angażowania tyle siły, a jednocześnie pozwalające na poruszanie się ze znacznie większą prędkością. Hulajnogi, bo o nich mowa, są najnowszym trendem, który zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed ich zakupem.

Hulajnoga dla dorosłych czy dzieci?


Ten sposób poruszania się nie ma praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bowiem małe hulajnogi dla dzieci, jak i duże przeznaczone do użytku przez dorosłych. Zdecyduj więc, czy chcesz kupić sprzęt dla siebie, czy też obdarować nim swoją pociechę

Hulajnogi dla dorosłych

W ofercie naszego sklepu znajdują się hulajnogi dla dorosłych. Jest to doskonały środek transportu np. do pracy czy do jazdy po mieście. Hulajnoga dla dorosłych to idealne rozwiązanie, aby uniknąć męczące korki drogowe i zyskać swobodę w podróżowaniu. Tego rodzaju produkt zapewnia także niezwykły komfort i wygodę podczas jazdy. Istnieją dwa rodzaje elektrycznych hulajnóg dla dorosłych: miejskie oraz terenowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno do spokojnego przemieszczania się po mieście jak i jazdy z dreszczykiem adrenaliny. Najpopularniejsze hulajnogi dla dorosłych znajdujące się w naszej ofercie to między innymi: Techlife, Fiat, Frugal, Xiaomi, Razor, Kugo, Motus, 4Swiss, Airwheel.

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?


Uwaga!

Kryteria wyboru zostały uporządkowane w kolejności od najważniejszych do najmniej istotnych, podczas procesu wyboru hulajnogi na prąd.

Hulajnogi elektryczne jak wybrać

Wszystko zależy od Twoich preferencji i wymagań, a także sposobu, w jaki będziesz użytkował swoją hulajnogę.

Jeżeli nie zależy Ci na rozwijaniu zawrotnych prędkości, a ponadto bardziej cenisz sobie komfort podróży – z pewnością zainteresuje Cię wygodna z siodełkiem lub większym siedzeniem, hulajnoga typu skuter. Jest to doskonała propozycja na dojazdy do pracy (zwłaszcza, jeśli dzieli Cię od niej co najmniej kilka lub kilkanaście kilometrów), a także dalsze wycieczki o charakterze turystycznym.

Hulajnoga jest również doskonałym rozwiązaniem dla seniorów. Zwłaszcza tych, którzy cenią sobie swobodę, ale przede wszystkim wygodę poruszania się. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór hulajnóg dla osób starszych.

Jeśli natomiast zamiast wygody podróżowania, bardziej liczy się dla Ciebie styl, design i sportowy wygląd, to lepszym wyborem będzie hulajnoga bez siedzenia. Tego typu rozwiązania sprawdzają się zwłaszcza na stosunkowo krótkich trasach. Pamiętaj bowiem, że przez cały czas trwania podróży na takiej hulajnodze musisz stać na nogach.

Decydując się na zakup hulajnogi warto przeanalizować swój wybór, niż kupować sprzęt w przypływie chwili. Istnieje kilka istotnych parametrów, na które należy zwrócić uwagę. Jest to przede wszystkim moc silnika, zasięg, czas ładowania, prędkość maksymalna czy maksymalne obciążenie. Znaczący wpływ na komfort użytkowania hulajnogi ma też jej wygląd, dostępne kolory oraz wyposażenie, takie jak aplikacja, lampka tempomat czy rodzaj hamulca. Warto również przyjrzeć się bliżej wadze pojazdu -większość tego typu pojazdów waży ponad 10 kg, chodź można również znaleźć pojazdy poniżej 8 kg.

Moc hulajnogi, jak ją wybrać?

Moc oferowana przez konkretne hulajnogi informuje Cię wprost, jaką prędkość i w jakim czasie uda Ci się dzięki niej rozwinąć. Dodatkowo wpływa na zasięg oraz czas ładowania pojazdu.

Moc hulajnogi elektrycznej

Jeżeli preferujesz spokojną jazdę i nie zależy Ci na tzw. szaleństwach na drogach czy chodnikach – postaw na sprzęt o niewielkiej mocy na przykład do 250W. Jeśli natomiast duża prędkość jest tym, czego szczególnie wymagasz od swojej hulajnogi – wybierz elektryczną hulajnogę o dużej mocy(np. powyżej 1000W, 1500W, a nawet 2500W). Pozwoli Ci ona na dynamiczne, ale i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Nasz sklep internetowy oferuje Ci pełen przekrój hulajnóg o niewielkiej mocy zaczynającej się już od 250W, poprzez jednostki mogące pochwalić się mocą do 1000W, aż na potężnych elektrycznych hulajnogach z mocą przekraczającą 1000W kończąc. Niektóre nasze sprzęty pozwalają na rozwijanie zawrotnej prędkości nawet 30 km/h!

Zasięg hulajnogi

Jest to następny istotny parametr, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu hulajnogi. Stanowi dla Ciebie informacje, ile kilometrów jesteś w stanie pokonać na jednym ładowaniu akumulatora. Im większa i bardziej pojemna bateria pojazdu (podawana w mAh,), tym większy jest jej zasięg. Można to porównać do pojemności baku w samochodach osobowych. Najprostsze hulajnogi oferują zasięgi na poziomie około 5 km, bardziej zaawansowane – od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu.

Pamiętaj jednak, że wynik, jaki uda Ci się uzyskać na Twojej hulajnodze elektrycznej, jest wypadkową wielu innych czynników. Są to między innymi: styl jazdy, prędkość, obciążenie, a nawet rodzaj powierzchni, po jakiej się poruszasz.

Czas ładowania hulajnogi

Jest to nie mniej istotnych parametr wyboru. Wymarzona hulajnoga ma przecież szybko się ładować. Czas pracy baterii to obecnie bardzo ważne argumenty nie tylko w stale rozwijającym się rynku smartfonów. Oczywiście im szybciej ma się ładować hulajnoga elektryczna w tym wyższym budżet musimy celować. Rekordy biją hulajnogi AirWheel. Przykładem jest tutaj AirWheel Z5S Strong potrzebuje tylko 2 h do pełnego naładowania. Większość hulajnóg jest w stanie naładować się w ciągu 4-6 h i jest to zupełnie wystarczające. Zdarzają się również prawdziwe żółwie – nawet 12 h.

Prędkość maksymalna i maksymalna ładowność

Bardzo powiązane ze sobą parametry. Przy mniejszym obciążeniu hulajnoga jest w stanie zbliżyć się do swoich maksymalnych prędkości. Podawane przez producentów maksymalne prędkości najczęściej są wyliczane dla 60 kilogramów wagi użytkownika. Przeciętna hulajnoga na akumulator jest w stanie osiągać nawet 30 km/h. W naszej ofercie posiadamy również markę Techlife, której reprezentantka jest w stanie dorównać prędkością pędzącym samochodom – Techlife X9 100 km/h. Jednakże należy pamiętać, że po ścieżce rowerowej możemy poruszać się z prędkością do 20 km/h. Dlatego jeżeli nie zamierzamy jeździć po bezdrożach lub drogach szybkiego ruchu wystarczy jeżeli nasz hulajnoga elektryczna będzie w stanie zapewnić maksymalną prędkość do 30 k/h.

Wygląd i komfort użytkowania

Wygląd i komfort jazdy hulajnogą elektryczną

Te dwa parametry bezpośrednio wiążą się z komfortem jazdy oraz ogólną subiektywną oceną kupowanego sprzętu. Wygląd to oczywiście kwestia indywidualnej oceny jednakże warto zwrócić uwagę na dostępne kolory/warianty pojazdu. Hulajnoga do 2000 zł możemy wymagać solidnego wykonania z elementami aluminium, co zupełnie trudniej znaleźć w budżecie do 1000 zł. W kwestii komfortu użytkowania warto zwrócić uwagę na:

  • wagę urządzenia – najlżejsza ważą tylko 7,9 kg, przeciętnie 12 kg,
  • koła – im większe tym pojazd lepiej amortyzuje drgania,
  • rączki, – łatwość uchwytu oraz odpowiednie tworzywo użyte do wykończenia rączek pomogą w bezpiecznej i nieskrępowanej jeździe,
  • możliwość regulacji kierownicy, dzięki temu unikamy kupienia hulajnogi za wysokie, co jest szczególnie ważne przy zakupie dla najmłodszych,
  • łatwość obsługi (manetka gazu, hamulca oraz tempomatu), odpowiednia czułość manetki oraz odpowiednie rozmieszczenie tempomatu ułatwi poruszanie się pojazdem,
  • amortyzator – nieoceniony element w miejskiej dżungli pełnej kostki brukowej, dziur , krawężników oraz ciekawych mieszanek asfaltowych,

Wyposażenie

Wyposażenie hulajnogi jest bez wątpienia cechą, po której można porównać najwięcej hulajnóg. Większość producentów posiada własne dedykowane możliwości w ramach konkretnych produktów. Zaczynając od hamulców dzielą się na: tylni i przedni, natomiast sposobów hamowania jest kilka: tarczowy, nożny, elektryczny, elektromagnetyczny, mechaniczny, regeneracyjny, somato-sensoryczny, magnetyczny. Na podstawie różnych sposobów hamowania można zauważyć, że istnieją też rozwiązanie, służące odzyskiwaniu energii kinetycznej podczas hamowanie. Taki system mają między innymi hulajnogi Xiaomi. Niektóre posiadają tempomat, który na pewno uprzyjemnia jazdę w przypadku, gdy mamy przed sobą kilometry prostej drogi takiej jak ścieżki rowerowe pod miastem. Natomiast w betonowej dżungli nie jest elementy niezbędnym. Wisienką na torcie wśród wyposażenia jest aplikacja, która umożliwia odblokowanie możliwość hulajnogi czy konfiguracji trybów jazdy.

Hulajnoga elektryczna - gdzie jeździć

Gdzie i jak jeździć?

Podczas wyboru najlepszego rozwiązania niemniej ważne jest także to, gdzie będziesz jej używał. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieco subtelniejsze, mniejsze hulajnogi przeznaczone głównie do podróżowania po utwardzonych drogach w mieście. Jednak bez problemu znajdziesz także hulajnogi, które będą Ci towarzyszyły podczas wypraw terenowych po trudniejszych powierzchnia (piasek, kamienie).

Jako użytkownik hulajnogi elektrycznej nie masz obowiązku posiadania polisy OC, a ustawa Prawo o ruchu drogowym nie zakłada jej istnienia. Niemniej, wciąż niedoprecyzowane przepisy w pewnym stopniu warunkują jej użytkowanie. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowuje nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, która będzie zakładała ograniczenie prędkości jazdy hulajnogi do 25 km/h (nie oznacza maksymalnej).

Elektryczna hulajnoga cena

Hulajnoga nie musi być sporym wydatkiem. Wszystko zależy od tego czego tak naprawdę potrzebujesz. Chcesz spokojnie przemieszczać się po mieście czy raczej lubisz długie, pełne emocji podróże?

Cena hulajnogi elektrycznej waha się już od ok. 700 zł do nawet 14 000 zł. Wpływ na cenę mają oczywiście parametry urządzenia takie jak: zasięg, maksymalna prędkość, czas ładowania baterii oraz jakość wykonania.

Kupując hulajnogę elektryczną należy pamiętać, że tylko zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.


Hulajnogi – Podsumowanie


Nie ma co ukrywać, że jednym z kluczowych elementów wpływających na wybór konkretnej hulajnogi o napędzie elektrycznym będzie dla Ciebie jej cena. Dlatego przed rozpoczęciem poszukiwań idealnego sprzętu – dokładnie określ budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogi elektryczne niskobudżetowe, średniej klasy sprzęt, jak i urządzenia z najwyższej półki (cenowej i jakościowej). Określ również jej przeznaczenie. Czy ma służyć tylko okazjonalnie do celów rekreacyjnych czy może zamierzasz na niej jeździć co dziennie do pracy lub szkoły – tutaj warto położyć większy nacisk na jakość wykonania niż na cenę. Nie ma hulajnogi idealnej dla każdego i warto poświecić więcej czasu na odpowiedni dobór tak, aby nie była tylko chwilowy gadżetem, ale również przydatnym środkiem transportu miejskiego czy rekreacji.

Na koniec pamiętaj kto nim będzie jeździł. Jeżeli szukasz hulajnogi dla dziecka możesz zwracać mniejszą uwagę na maksymalną prędkość a bardziej na wagę samego urządzenia. Hulajnoga na akumulator powinna być lekka i posiadać raczej mniejsze koła, co pozwala na jego łatwiejszą sterowność. W dobie rozbudowanych specyfikacji pozostajemy do twojej dyspozycji. Nie krępuj się pisz lub dzwoń do nas.

Więcej
Promocja!
2399.00  1999.00 

20 km 25 km/h 250 W

Airwheel Z5S strong to hulajnoga z wymiennym akumulatorem. Umożliwia rozpędzenie się do prędkości do 25 km/h i przejechanie aż 20 km na jednym ładowaniu. Wbudowana lampka i odblaski pozwalają na jazdę nawet po zmroku. Dzięki dołączonej aplikacji sprawdzisz między innymi zasięg i stopień naładowania baterii, przejechaną trasę oraz ustawisz maksymalną prędkość.

1799.00 

20 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 EDITION to biała wersja hulajnogi ESC808. W zestawie otrzymujemy dużą torbę transportową dla hulajnogi, która przyda się w podróży. Hulajnoga wyróżnia się wymienną baterią z krótkim czasem ładowania.

1799.00 

20 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 to ekologiczny pojazd miejski, który wyróżnia się niezwykle krótkim czasem ładowania baterii - uzupełnienie jej trwa zaledwie 2 godziny! Akumulator można w prosty sposób wyjąć i zastąpić go nowym.

1949.00 

32 km 25 km/h 300 W

Frugal Cyber to wyjątkowy model miejski, który gwarantuje stabilną, wygodną i bezpieczną jazdę między blokami. Umożliwiają to między innymi 10-calowe opony oraz innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe (kod PIN). Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h, a pokonuje nawet 32 km po jednym ładowaniu! Model odpowiedni dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia.

849.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light to pojazd elektryczny przeznaczony zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci od 12 roku życia. Model ten jest niezwykle lekki i poręczny, a krótki czas ładowania baterii (3h) pozwala korzystać z hulajnogi codziennie. Bez problemu rozpędza się do 25 km/h i pokonuje też niewielkie wzniesienia.

849.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light w kolorze żółtym to hulajnoga przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 12 roku życia. Jest lekka, mobilna i poręczna, a rozpędza się do 25 km/h. Jej bateria potrzebuje zaledwie 3 godzin do pełnego naładowania, możemy więc korzystać z tej hulajnogi codziennie.

1999.00 

65 km 25 km/h 350 W

Motus Scooty 10 to najnowsza hulajnoga elektryczna marki Motus, udoskonalona w każdym calu. Posiada 10 calowe koła oraz akumulator o pojemności 15 Ah, który pokona nawet 65 km na jednym ładowaniu! Hulajnoga łączy ze sobą najlepsze zalety modeli miejskich i terenowych.

1399.00 

25 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 została stworzona o dorosłych i młodzieży, którzy cenią sobie dobrą zabawę i ekologiczne podróżowanie. Pojazd rozpędza się do 25 km/h, a jego zasięg (po 3-5 godzinach ładowania) wynosi 18-25 km.

Promocja!
3999.00  3599.00 

40 km 35 km/h 350 W

Techlife L5T to hulajnoga z regulowanym siedziskiem i wstecznymi lusterkami, która gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bogate oświetlenie z odblaskami i kierunkowskazami zapewnia dobrą widoczność po zmroku, co w połączeniu z systemem amortyzacji pozwala korzystać z niej o każdej porze, w każdym terenie. Osiąga 35 km/h, a jej zasięg wynosi 40 km.

Promocja!
3999.00  2799.00 

40 km 45 km/h 350 W

Hulajnoga Techlife X5 to sprzęt dla najbardziej wymagających. Osiąga prędkość 45 km/h, a tylko 3 godziny ładowania wystarczą, żeby przebyć na niej nawet 40 km bez przerwy.

Promocja!
4198.00  3198.00 

40 km 45 km/h 350 W

Techlife X5 z siedziskiem to hulajnoga, która pozwala na jazdę po mieście i w terenie w wygodnej pozycji siedzącej. Rozpędza się nawet do 45 km/h, a dzięki pojemnej baterii zapewnia do 40 km ciągłej jazdy po 3 godzinach ładowania.

Promocja!
4999.00  3779.00 

45 km 47 km/h 600 W

Techlife X6 to hulajnoga przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Potrafi rozpędzić się do 47 km/h i przebyć nawet 45 km na jednym ładowaniu. Wśród innych hulajnóg tego typu wyróżnia się kolorowym, podświetlanym podestem.

Promocja!
5198.00  3978.00 

45 km 47 km/h 600 W

Techlife X6 to hulajnoga off-roadowa, która posiada łatwe w montażu i demontażu siedzisko. Z łatwością osiąga prędkość 47 km/h, a po 4 godzinach ładowania jest w stanie przebyć nawet 45 km bez przerwy! Spośród innych modeli na rynku wyróżnia ją też podest podświetlany diodami LED.

Promocja!
6900.00  6555.00 

80 km 70 km/h 2000 W

Hulajnoga Techlife X7 posiada aż dwa silniki o mocy 1000 W, które pozwalają jej rozpędzić się do 65 km/h. Tylko 4 godziny ładowania wystarczą, żeby podróżować na niej nawet 80 km bez przerwy.

Promocja!
7199.00  6854.00 

80 km 70 km/h 2000 W

Techlife X7 to terenowa hulajnoga, która teraz została wzbogacona o łatwe w montażu i demontażu siedzisko. Model ten posiada dwa silniki, dzięki którym z łatwością rozpędza się do 70 km/h, oraz pojemny akumulator z zasięgiem do 80 km.

Promocja!
7900.00  7505.00 

100 km 70 km/h 2000 W

Techlife X7S to nowy wariant modelu X7 o jeszcze większym zasięgu - potrafi pokonać nawet 100 km na jednym ładowaniu! Ponowne uzupełnienie baterii trwa 7 godziny. Wyposażony w dwa silniki o mocy 1000 W potrafi rozpędzić się nawet do 70 km/h.

Promocja!
8199.00  7804.00 

100 km 70 km/h 2000 W

Techlife X7S z siedziskiem to ulepszona wersja modelu X7, wyposażona w akumulator o większej pojemności oraz siedzisko. Dzięki niemu potrafi pokonać nawet 100-kilometrową trasę po 7 godzinnym ładowaniu. Ta wersja modelu X7S posiada również łatwe w montażu siedzisko o regulowanej wysokości.

Promocja!
13999.00  13299.00 

120 km 100 km/h 3200 W

Hulajnoga Techlife X9 to najmocniejszy model tej marki - szybki, wytrzymały i wygodny. W mgnieniu oka rozpędza się do 100 km/h, a dzięki pojemnej baterii litowo-jonowej potrafi pokonać dystans 120 km na jednym ładowaniu. To pojazd dla fanów ekstremalnych przeżyć.

99.00 

Lokalizator GPS zawsze odnajdzie to czego szukasz! To niepozorne, małe urządzenie pomoże Ci odnaleźć Twoją zgubę i sprawi, że wszystko będziesz miał pod kontrolą. Lokalizator możesz przymocować do Twojej hulajnogi elektrycznej, roweru, kluczyków, obroży zwierzaka czy plecaka dziecka.

1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core fioletowa to model przeznaczony dla dzieci, który rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Maksymalny udźwig hulajnogi to 54 kg. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core niebieska to idealny model dla dzieci, ponieważ rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Hulajnoga ma maksymalny udźwig 54 kg. Efektywny hamulec i system kick-to-start zadba o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core Red Alu to model dedykowany dzieciom, ze względu na maksymalną prędkość 17 km/h . Hulajnoga pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Jej maksymalny udźwig 54 kg. Skuteczny hamulec i system kick-to-start zadba o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

1499.00 

12,5 km 19 km/h 200 W

Razor E200 (mocniejsza wersja E100) stworzona została z myślą o najmłodszych użytkownikach. Silnik o mocy 250W pozwala na osiągnięcie prędkości 19 km/h, a pełny akumulator pozwala na 40 min ciągłej jazdy. Czas ponownego naładowania baterii wynosi 8-12 godzin. Szerokie 9 calowe opony sprawdzają się na każdej nawierzchni i gwarantują stabilną jazdę. Sportowy wygląd hulajnogi przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Promocja!
1699.00  1599.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300S szara to pojazd dedykowany młodzieży od 13 roku życia. Jej prędkość  maksymalna to 24 km/h i pozwala  na 40 min nieprzerwanej jazdy. Hulajnoga posiada szeroki podest i wygodne siedzisko pozwalają na komfortową jazdę. Sportowa stylistyka przypadnie do gustu wszystkim młodym użytkownikom.

899.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor E90 PowerCore Glow kierowana jest dla dzieci od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 różowa sugerowana jest dla dziewczynek w wieku od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 zielona przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Osiąga prędkość 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

1099.00 

10 km 16 km/h

Hulajnoga dla dziecka musi nie tylko dostarczać frajdy i dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi być odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Razor E100 Glow spełnia wszystkie te wymogi. Osiąga prędkość 16 km/h i pozwala na 40 min ciągłej jazdy po jednym naładowaniu baterii. Szerokie opony i pewny hamulec ręczny gwarantują stabilną, bezpieczną jazdę, a podświetlany podest wyróżnia hulajnogę z tłumu i wprawia w zachwyt wszystkich najmłodszych użytkowników. Zalecana jest powyżej 8 roku życia.

799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2B to niebieska hulajnoga elektryczna przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Dzięki silnikowi 120W rozpędza się do 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. Wszystkie elementy hulajnogi zostały dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniać potrzeby młodych użytkowników.

799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2R to czerwona hulajnoga elektryczna dla dzieci i młodzieży, stworzona w sposób, który zapewnia zarówno frajdę jak i bezpieczeństwo jazdy. Osiąga maksymalną prędkość 12 km/h, a na pełnej baterii pokonuje do 10 km. Ten pojazd pełni rolę nie tylko elektrycznej zabawki, ale również okazjonalnego transportu.

799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2W to biała hulajnoga elektryczna włoskiej marki, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Rozpędza się do bezpiecznych 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. To pojazd stworzony z myślą o świetnej zabawie dla dzieci i młodzieży.

Brak w magazynie
1499.00 

20 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC608 to model miejski o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Posiada standardowe dla pojazdów tego typu parametry: rozpędza się do 25 km/h, a po ładowaniu przez 5 godzin pokonuje nawet 20 km trasę bez przerwy.

Brak w magazynie
2299.00 

40 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC910 to model miejski o dużej mocy i jeszcze większym zasięgu - pokonuje nawet 40 km po jednym ładowaniu! Jego baterię można w prosty sposób wyjąć i naładować lub zastąpić nową, pełną. Hulajnoga posiada 10’’ pompowane koła, które zapewniają wysoki komfort jazdy po miejskich nierównościach.

Promocja!
Brak w magazynie
1499.00  1159.00 

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest Frugal Dynamic. Niewielkie rozmiary, mała waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

Promocja!
Brak w magazynie
1499.00  1159.00 

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest hulajnoga Frugal Dynamic szara. Małe rozmiary, niewielka waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1699.00 

25 km 25 km/h 350 W

Kugoo ES2 biała to drugi wariant kolorystyczny tego modelu. Jest to hulajnoga miejska o prostym, ale sportowym wyglądzie, która poza przystępną ceną i dobrymi parametrami oferuje również możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Tak jak i inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h i po 4-6h ładowania pokonuje nawet 25 km bez przerwy.

Brak w magazynie
1699.00 

25 km 25 km/h 350 W

Kugoo ES2 to hulajnoga miejska z młodzieżowym charakterem. Tak jak inne hulajnogi w tej kategorii, rozpędza się do przepisowych 25 km/h i posiada trzy tryby jazdy. Dzięki pojemnej baterii pokonuje nawet 25 km drogi po jednym ładowaniu. Pomimo niskiej ceny posiada potrójny zestaw hamulców, podwójną amortyzację oraz możliwość połączenia z aplikacją mobilną.

Brak w magazynie
4349.00 

85 km 55 km/h 1600 W

Kugoo G-Booster to miejsko-terenowa hulajnoga, dedykowana osobom dorosłym. Z łatwością osiąga 55 km/h, a po pełnym naładowaniu pokona trasę o długości nawet 85 km! Posiada zabezpieczenie antykradzieżowe - kluczyk zapłonu.

Brak w magazynie
4479.00 

85 km 55 km/h 1600 W

Kugoo G-Booster z siedziskiem to hulajnoga terenowa, która pozwala pokonywać trudne trasy w wygodnej pozycji siedzącej. Posiada dwa silniki o łącznej mocy 1600W, które rozpędzają ją do 55 km/h, oraz pojemny akumulator, na którym pokonuje nawet 85 km bez przerwy. Idealna również dla osób, które szukają maksymalnie komfortowej hulajnogi miejskiej.

Brak w magazynie
1199.00 

28 km 25 km/h 350 W

Kugoo Kirin S2 w wersji białej to drugi wariant kolorystyczny hulajnogi Kirin S2. Tak jak ona rozpędza się do 25 km/h i potrafi pokonać nawet 28 km trasy po 2-4 godzinach ładowania. Jest lekka, poręczna, posiada praktyczny wyświetlacz i prosty w obsłudze system szybkiego składania. Przeznaczona jest do użytku przez starsze dzieci, młodzież i dorosłych.

Brak w magazynie
1199.00 

28 km 25 km/h 350 W

Kugoo Kirin S2 to model dedykowany młodzieży i starszym dzieciom, jednak bez przeszkód mogą korzystać z niego również dorośli (udźwig hulajnogi - 100 kg). Jest to model lekki, poręczny i niezwykle minimalistyczny, wpisujący się w estetykę dużego miasta. Posiada antypoślizgowy podest i niewielki, okrągły wyświetlacz. Podobnie jak inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h i pokonuje nawet 28 km trasy bez przerwy.

Brak w magazynie
899.00 

15 km 25 km/h 150 W

Kugoo Kirin S2 MINI to hulajnoga miejska dedykowana dzieciom. Posiada lekką konstrukcję, antypoślizgowy podest oraz parametry dostosowane do potrzeb młodego użytkownika. S2 MINI zapewnia mnóstwo frajdy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo jazdy. Pojemna bateria pozwala pokonać nawet 10-15 km po jednym ładowaniu, a silnik 150 W gwarantuje łagodne przyspieszenie do max. 25 km/h.

Brak w magazynie
1999.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo M2 Pro to miejska hulajnoga, którą cechuje wysoka jakość wykonania, dopracowanie i innowacyjne rozwiązania. Ten dedykowany osobom dorosłym model rozpędza się do 25 km/h, a po 4-6 godzinach ładowania pokona trasę o długości nawet 30 km

Brak w magazynie
1999.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo M2 Pro w srebrnym kolorze to drugi wariant kolorystyczny tej miejskiej hulajnogi. Dedykowana jest osobom dorosłym, jednak jej prędkość można ograniczyć za pomocą trzech trybów. Maksymalnie rozpędza się do 25 km/h, a dzięki pojemnej baterii pokonuje nawet 30 km bez przerwy.

Brak w magazynie
2799.00 

45 km 45 km/h 500 W

Kugoo M4 to hulajnoga dla dorosłych, która sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Duża prędkość (45 km/h), ogromny zasięg (45 km), szerokie opony i podwójna amortyzacja sprawiają, że pojazd ten poradzi sobie w każdych warunkach.

Brak w magazynie
2799.00 

45 km 45 km/h 500 W

Kugoo M4 z siedziskiem to pojazd na miasto i w teren, który gwarantuje maksymalną wygodę jazdy. Rozpędza się do 45 km/h i dzięki pojemnej baterii potrafi pokonać nawet 45 km bez przerwy! Przemyślane parametry i wygodne siedzisko sprawiają, że M4 oferuje wyższy komfort i bezpieczeństwo niż inne hulajnogi miejskie.

Brak w magazynie
1399.00 

30 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Kugoo S1 w kolorze białym to drugi wariant tego popularnego modelu dla osób w każdym wieku. Regulowana kierownica pozwala dostosować jej wysokość do wzrostu użytkownika, a trzy tryby jazdy - ograniczyć prędkość. Tak jak inne modele z 350 watowym silnikiem, biała S1 rozpędza się do 25 km/h, a bateria o pojemności 6 Ah wystarcza jej na 30 km jazdy po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1399.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo S1, tak jak inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h, jednak dzięki pojemnej potrafi przejechać dużo więcej - nawet 30 km bez przerwy. Ze względu na regulowaną kierownicę mogą korzystać z niej osoby różnego wieku i wzrostu.

Brak w magazynie
1599.00 

30 km 30 km/h 350 W

Kugoo S1 Pro biała to drugi wariant kolorystyczny tego modelu, oraz ulepszona wersja klasycznego S1. Rozpędza się do 30 km/h i pokonuje nawet do 30 km bez przerwy, po zaledwie 4 godzinach ładowania. Posiada duży wyświetlacz, regulowaną kierownicę i innowacyjny system składania.

Brak w magazynie
1599.00 

30 km 30 km/h 350 W

Hulajnoga Kugoo S1 Pro to ulepszona wersja stworzonej wcześniej hulajnogi S1. Posiada mocniejszy akumulator, trwalszą konstrukcję i koła przypominające plastry miodu, które lepiej tłumią wstrząsy podczas jazdy. Rozpędza się do 30 km/h, a dzięki baterii 7,5 Ah pokona nawet 30 km drogi po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
799.00 

17 km 23 km/h 250 W

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga dedykowana najmłodszym użytkownikom. Czerwona wersja kolorystyczna spodoba się wszystkim osobom, które szukają pojazdu z charakterem. Hulajnoga rozpędza się do 23 km/h (z możliwością ograniczenia do 5 lub 15 km/h) i pokonuje do 17 km na jednym ładowaniu.

Brak w magazynie
799.00 

17 km 23 km/h 250 W

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga dedykowana najmłodszym użytkownikom. Czerwona wersja kolorystyczna spodoba się wszystkim osobom, które szukają pojazdu z charakterem. Hulajnoga rozpędza się do 23 km/h (z możliwością ograniczenia do 5 lub 15 km/h) i pokonuje do 17 km na jednym ładowaniu.

Brak w magazynie
799.00 

17 km 23 km/h 250 W

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga dla dzieci i młodzieży, która swoimi parametrami i wyglądem dorównuje niektórym modelom dla dorosłych. Rozpędza się do 23, 15 lub 5 km/h zależnie od wybranego trybu, a jej zasięg wynosi nawet 17 km po 3-4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
3499.00 

40 km 35 km/h 350 W

Techlife L5 to hulajnoga przeznaczona zarówno do jazdy miejskiej i terenowej. Dzięki silnikowi o mocy 350W osiąga nawet 35 km/h, a pojemna bateria litowo-jonowa wystarcza nawet na 40 km jazdy po zaledwie 3 godzinach ładowania. Hulajnoga posiada regulowaną kierownicę, której wysokość można dostosować do wzrostu użytkownika.

Brak w magazynie
2499.00 

25 km 30 km/h 300 W

Hulajnoga Techlife X2 niebieska charakteryzuje się rewelacyjnymi osiągami i nowoczesnym designem. Może pochwalić się zasięgiem nawet 25 km na jednym ładowaniu. Ładowanie baterii trwa tylko 3 godziny, ale możemy wyposażyć  się w dodatkowy akumulator.

Promocja!
Brak w magazynie
1799.00  1649.00 

30 km 25 km/h 250 W

Xiaomi MiJia M365 rozpędza się do 25 km/h, a na pełnej baterii jest w stanie przejechać nawet 30 km bez przerwy. Jej nowoczesny wygląd zachwyca użytkowników, a wielofunkcyjna aplikacja daje pełną kontrolę nad pojazdem.

Brak w magazynie
1699.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300S to model dedykowany młodzieży od 13 roku życia. Rozpędza się do 24 km/h i gwarantuje nawet do 40 min nieprzerwanej jazdy. Szeroki podest i wygodne siedzisko pozwalają na komfortową jazdę według własnych preferencji. Sportowa stylistyka hulajnogi przypadnie do gustu wszystkim młodym użytkownikom.

Brak w magazynie

25 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga Frugal Passion to flagowy produkt tej marki. Rozpędza się do 25 km/h, a na jednym ładowaniu baterii jest w stanie przejechać nawet 25 km. Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi 6 godzin. Połączenie z aplikacją mobilną pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem oraz zmianę koloru podświetlenia podestu.

Brak w magazynie
1599.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300 biało- niebieska przeznaczona jest dla nastolatków. Osiąga prędkość 24 km/h i pozwala na jazdę przez 40 min bez przerwy. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg.

Brak w magazynie
1599.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300 szara zalecana jest dla nastolatków. Potrafi rozpędzić się do 24 km/h i pozwala na jazdę nawet przez 40 min bez przerwy. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg.

Brak w magazynie
2199.00 

25 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange rozpędza się do 25 km/h, a na pełnej baterii jest w stanie przejechać 25 km bez konieczności ładowania jej. Zachęca swoim nowoczesnym wyglądem i ciekawymi funkcjami.

Promocja!
Brak w magazynie
878.99  699.99 

13 km 23 km/h 250 W

Lekka, poręczna hulajnoga Frugal Twist czarno-niebieska to ekologiczna i wygodna alternatywa dla innych środków transportu. Wyróżnia się niewielką wagą (7,5 kg) oraz niespotykanie krótkim czasem ładowania baterii (2 godziny). Na pełnym akumulatorze jest w stanie przejechać nawet do 13 km, a 250 W silnik umożliwia osiągnięcie prędkości równej 23 km/h. Oświetlenie LED, hamulec tarczowy i sygnał dźwiękowy zadbają o bezpieczeństwo użytkownika.

Promocja!
Brak w magazynie
878.99  699.99 

13 km 23 km/h 250 W

Lekka, poręczna hulajnoga Frugal Twist srebrna to ekologiczna i wygodna alternatywa dla innych środków transportu. Wyróżnia się niewielką wagą (7,5 kg) oraz niespotykanie krótkim czasem ładowania baterii (2 godziny). Na pełnym akumulatorze jest w stanie przejechać nawet do 13 km, a 250 W silnik umożliwia osiągnięcie prędkości równej 23 km/h. Oświetlenie LED, hamulec tarczowy i sygnał dźwiękowy zadbają o bezpieczeństwo użytkownika.

Brak w magazynie
1799.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F10K to hulajnoga wyposażona w wyjątkowo duże jak na model miejski koła - posiadają one aż 10 cali i zapewniają wysoki komfort jazdy. Pojazd rozpędza się do 25 km/h i po 3 godzinach ładowania potrafi pokonać nawet 20 km. Dostępny jest w klasycznym, czarnym kolorze.

Brak w magazynie
1599.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F85K to hulajnoga, która bez trudu rozpędza do 25 km/h, a po 3 godzinach ładowania pokona dystans do 20 km. Posiada pełen zestaw wyposażenia, który umożliwia komfortową jazdę w miejskich warunkach.

Brak w magazynie
799.00 

17 km 23 km/h 250 W

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga dla dzieci i młodzieży w kolorze soczystej zieleni. Posiada parametry przystosowane do młodych użytkowników - jej prędkość można ograniczyć (max. 23 km/h) a kierownicę wyregulować. Długi zasięg i krótki czas ładowania pozwalają traktować ją jako alternatywę dla samochodu na krótkich trasach.

Brak w magazynie
1399.00 

25 km 25 km/h 250 W

Motus Scooty 8.5 biała to miejska hulajnoga w eleganckim, białym kolorze. Przeznaczona jest dla osób dorosłych, które chcą korzystać z niej na co dzień, niezależnie od okazji. Jej prędkość maksymalna wynosi 25 km/h, a zasięg 18-25 km po 3-5 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1399.00 

25 km 25 km/h 250 W

Motus Scooty 8.5 to miejska hulajnoga dedykowana dorosłym i młodzieży. Ognista, czerwona wersja kolorystyczna przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią nowoczesne pojazdy z mocnym charakterem. Rozpędza się do 25 km/h, a żeby przebyć na niej nawet 25 km wystarczą 3 do 5 godzin ładowania.

Brak w magazynie
1599.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F85R to hulajnoga do użytku miejskiego, która rozpędza się do 25 km/h. Jej akumulator potrzebuje tylko 3 godzin do pełnego naładowania, a jednorazowo można przebyć na niej do 20 km. Oświetlenie, sygnał dźwiękowy i inne elementy wyposażenia pozwalają na w pełni komfortową jazdę.

Brak w magazynie
699.00 

12 km 20 km/h 250 W

Cavion GO City to hulajnoga elektryczna przeznaczona dla młodych użytkowników, w szczególnie starszych dzieci i młodzieży. Jest niezwykle lekka i poręczna, posiada antypoślizgowy podest i gumowe rączki. Rozpędza się do 20 km/h i pokonuje dystans 12 km po 4,5 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1599.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F85W to hulajnoga, która została stworzona do jazdy miejskiej. Rozpędza się do 25 km/h, potrafi pokonać 20 km po zaledwie 3 godzinach ładowania i posiada bogate wyposażenie, zapewniające wysoki komfort jazdy.

Brak w magazynie
2999.00 

35 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga AirWheel K10 to hulajnoga miejska, która zaskakuje swoim wyglądem i świetnymi parametrami. Doskonale sprawdzi się dla osób starszych, którzy cenią sobie wygodę i komfort podróżowania, a to wszystko możliwe jest dzięki zamontowanemu do urządzenia siedzisku. Maksymalna prędkość hulajnogi wynosi 25 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to aż 35 km. Dodatkowo, aby w pełni naładować baterię wystarczą tylko 2 godziny!