Polecane marki

Rekomendowane hulajnogi eletryczne:

Hulajnoga Techlife X7 elektryczna

7499.00 

SKU: 5907518332362 Kategorie: ,
Czytaj dalej

Hulajnoga Techlife X6 elektryczna POWYSTAWOWA

2449.00 

SKU: 5907518332386 Kategorie: ,
Czytaj dalej

Hulajnoga Fiat 500 F500-F85K elektryczna

1699.00 

SKU: 4895232700301 Kategorie: ,
Czytaj dalej
Hulajnoga Fiat F85K

Marzy Ci się szybkie, a przy tym komfortowe podróżowanie? Tak jak my dbasz o czyste powietrze i cenisz sobie niezależność oraz swobodę jazdy? Doskonale!

Jesteśmy specjalistycznym i autoryzowanym sklepem z hulajnogami elektrycznymi we Wrocławiu. Wszystko robimy z pasji i dbałości o nasze naturalne środowisko. Dbamy również o naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogi miejskie jak i terenowe oraz specjalnie dedykowane dzieciom. Jeśli planujesz zakup hulajnogi elektrycznej my pomożemy wybrać Ci tą idealną. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Sklep z hulajnogami elektrycznymi jest zlokalizowany we Wrocławiu, ponieważ jest to najbardziej przyjazne jednośladom miasto w Polsce.

Hulajnoga motus scooty 8.5 frajda z jazdy

Jak poruszać się we Wrocławiu?

We Wrocławiu można poruszać się oczywiście komunikacją miejską: tramwajami lub autobusami. Ale czy faktycznie jest to najszybsza i najwygodniejsza forma przemieszczania się po mieście? Ciągłe spóźnienia i natłok ludzi nie są zbyt przyjemne. To samo dotyczy także jazdy samochodem. Mimo, że wydaje się że ta forma transportu daje niezależność jest to mylne stwierdzenie. Długie, męczące korki w godzinach szczytu także nie należą do najprzyjemniejszych. Istnieje również możliwość zamówienia taxi, ale wtedy trzeba liczyć się z dość sporym wydatkiem.

A co z rowerem?

Rower wydaje się całkiem przyjemną formą przemieszczania się po Wrocławiu, ale niewątpliwie potrzeba do niej wysiłku.

Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście hulajnoga elektryczna.Podróżowanie tym środkiem transportu gwarantuje swobodę i komfort podczas jazdy, a dodatkowo nie wymaga żadnego wysiłku!

Dlaczego Wrocław jest zakorkowany?

Wrocławianin spędza w korkach około 7 dni w roku. Wrocław jest w pierwszej piątce najbardziej zatłoczonych polskich miast. Dlaczego tak się dzieje? Jednym z powodów jest coraz bardziej rosnąca liczba samochodów na wrocławskich drogach. Dodatkowo ciągłe remonty dróg nie ułatwiają swobodnego przemieszczania się po mieście.

Hulajnoga Fiat F85R złożona

Zwiedzanie Wrocławia na hulajnodze elektrycznej?

Wrocław to piękne miasto w województwie dolnośląskim. Mieszka w nim około 700 000 mieszkańców, co czyni je czwartym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Wrocław to także skarbnica bogactw turystycznych. Architektura miasta to mieszkanka polskich, czeskich i niemieckich inspiracji. W swojej historii należała z różnymi przerwami do wspomnianych trzech krajów. Wrocław mimo zniszczeń wojennych zachował wiele budowli w stanie oryginalnym, bądź odrestaurowanych czy odbudowanych po wojnie. Do głównych wyróżników miasta należą Rynek (jeden z największych w Europie oraz Ratusz). Natomiast Miłośnicy kultury koniecznie muszą wybrać się do Opery Wrocławskiej. Będąc we Wrocławiu warto także zwiedzić Halę Stulecia, wrocławskie zoo, Panoramę Racławicką oraz pospacerować po Ostrowie Tumskim.

Hulajnoga elektryczna Wrocław

Rozwiązanie na zakorkowany Wrocław są Hulajnogi elektryczne. Obecnie można poruszać się na nich tylko chodnikiem, ale docelowo będzie do tego przeznaczona ścieżka rowerowa. Wiosną 2021 r. będzie można poruszać się najdłuższą we Wrocławiu ścieżką rowerową. Jej długość będzie wynosiła 3,5 km i będzie przebiegała od ulicy Krzyckiej aż do ulicy Francuskiej.

Hulajnoga Fiat F85K stabilność
Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange we dwójkę

Hulajnoga elektryczna Wrocław cena

Cena hulajnogi elektrycznej we Wrocławiu waha się od 600 – 14 000 zł. Wszystko zależy oczywiście od parametrów i modelu hulajnogi elektrycznej. Jeśli chodzi o ceny wypożyczenia hulajnogi elektrycznej we Wrocławiu to wynoszą one mniej więcej 3 zł za samo wypożyczenie i ok. 0,50 groszy za każdą minutę użytkowania.

Gdzie znajduje się sklep stacjonarny ElectricFeel we Wrocławiu?

 

Specjalnie dla klientów lokalnych proponujemy możliwość odbioru osobistego oraz przetestowania niektórych pojazdów.

Przed wizytą potwierdź telefonicznie możliwość przetestowania lub odbioru osobistego konkretnego pojazdu.

ELECTRICFEEL

Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

+48 505 968 789
bok@electricfeel.pl