Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Hulajnogi elektryczne Fiat

Marki Fiat nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Ten włoski koncern z siedzibą w Turynie, założony został w 1899 r. a jego nazwa to skrót od Fabbrica Italiana Automobil Torino (z wł. Włoska Fabryka Samochodów w Turynie). Fiat zyskał popularność poprzez produkcję wysokiej klasy samochodów, ale niedawno wprowadził na rynek swoje pierwsze hulajnogi elektryczne. Wśród nich znajdziemy zarówno hulajnogi przeznaczone dla osób dorosłych, jak i dla najmłodszych użytkowników (Fiat F500-F55 dla dzieci od ósmego roku życia).

Brak w magazynie
1699.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F85K to hulajnoga, która bez trudu rozpędza do 25 km/h, a po 3 godzinach ładowania pokona dystans do 20 km. Posiada pełen zestaw wyposażenia, który umożliwia komfortową jazdę w miejskich warunkach.

Brak w magazynie
1699.00 

20 km 25 km/h 350 W

Fiat F500-F85R to hulajnoga do użytku miejskiego, która rozpędza się do 25 km/h. Jej akumulator potrzebuje tylko 3 godzin do pełnego naładowania, a jednorazowo można przebyć na niej do 20 km. Oświetlenie, sygnał dźwiękowy i inne elementy wyposażenia pozwalają na w pełni komfortową jazdę.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2B to niebieska hulajnoga elektryczna przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Dzięki silnikowi 120W rozpędza się do 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. Wszystkie elementy hulajnogi zostały dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniać potrzeby młodych użytkowników.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2R to czerwona hulajnoga elektryczna dla dzieci i młodzieży, stworzona w sposób, który zapewnia zarówno frajdę jak i bezpieczeństwo jazdy. Osiąga maksymalną prędkość 12 km/h, a na pełnej baterii pokonuje do 10 km. Ten pojazd pełni rolę nie tylko elektrycznej zabawki, ale również okazjonalnego transportu.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2W to biała hulajnoga elektryczna włoskiej marki, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Rozpędza się do bezpiecznych 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. To pojazd stworzony z myślą o świetnej zabawie dla dzieci i młodzieży.


Hulajnogi elektryczne Fiat - cechy

Zalety Fiat

 • kompaktowy rozmiar,
 • system szybkiego składania,
 • podest antypoślizgowy,
 • bogate oświetlenie,
 • sygnał dźwiękowy,
 • krótki czas ładowania,
 • przejrzysty wyświetlacz,
 • niewielka waga,
 • nowoczesny design,
 • duży udźwig (140 kg),
 • kilka wersji kolorystycznych,
 • duże koła,
 • dostępne modele dla dzieci.

Wady Fiat

 • niewielki zasięg,
 • małe przyspieszenie.

Hulajnogi elektryczne Fiat - Silnik i prędkość

Większość modeli Fiata F500 posiada silnik o mocy 350W, który rozpędza pojazd do 25 km/h. Wprawdzie osiąga tą prędkość nieco wolniej niż niektóre hulajnogi miejskie (ma małe przyspieszenie), ale ma to też swoją zaletę - rozpoczęcie jazdy jest bardziej płynne i pojazd nie “szarpie” przy starcie. Hulajnoga bez problemu radzi sobie też na niewielkich wzniesieniach o nachyleniu do 15 stopni. Hulajnogi elektryczne od Fiata posiadają ekonomiczny tryb jazdy, który ogranicza maksymalną prędkość 15 km/h - jazda jest wtedy bezpieczniejsza (docenią to dzieci i osoby starsze) oraz bardziej efektywna (możemy pokonać dłuższą trasę).

Hulajnogi elektryczne Fiat - silnik i prędkość

Hulajnogi elektryczne Fiat - zasięg i ładowanie

Hulajnogi elektryczne Fiat - Zasięg i ładowanie hulajnóg

Hulajnogi elektryczne Fiata wykorzystują akumulator o pojemności 7.5 Ah. Oznacza to, że są w stanie przebyć do 20 km bez przerwy. Wprawdzie znajdziemy na rynku modele o większym zasięgu, jednak hulajnogi Fiat F500 górują nad nimi niezwykle krótkim czasem ładowania, który wynosi tylko 3 godziny! Po wyczerpaniu baterii możemy ją bez przeszkód uzupełnić w ciągu dnia, nawet będąc w pracy, u znajomych czy na długim obiedzie.

Hulajnogi Fiat - Komfort i bezpieczeństwo

Bezsprzeczną zaletą pojazdów elektrycznych Fiata jest ich wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Hulajnogi te posiadają bogate wyposażenie, a każdy model został stworzony z dbałością o szczegóły. Nie zabrakło w nich oświetlenia, sygnału dźwiękowego, systemu szybkiego składania, amortyzacji i wyświetlacza. Podest wyłożony został antypoślizgowym tworzywem, a same pojazdy posiadają klasę szczelności IPX4. Czego chcieć więcej?

Hulajnogi elektryczne Fiat - lekkie i poręczne

Hulajnogi elektryczne Fiat - wygląd nawiązujący do klasyki

Hulajnogi od Fiata - Wygląd nawiązujący do klasyki

Wszystkie hulajnogi elektryczne Fiat stworzone zostały w myśl minimalistycznego, włoskiego designu (również w serii przeznaczonej dla dzieci), a swoim wyglądem nawiązują do kultowego już samochodu Fiata 500. Podobieństwo można dostrzec w prostej formie, obłych kształtach i stonowanej kolorystyce. Elegancki styl tych pojazdów sprawia, że z przyjemnością pokażesz się na jednym z nich nawet w swojej pracy w biurze.

Hulajnogi elektryczne Fiat dla dzieci

Klasyczna hulajnoga przez długi czas kojarzyła się tylko z zabawką dla dzieci. Wraz z pojawieniem się hulajnóg z napędem elektrycznym, rynek ten został zdominowany głównie przez dorosłych użytkowników. Włoski producent nie zapomniał jednak o najmłodszych i z myślą o nich stworzył linię hulajnóg F500-F55 dla dzieci od 8 roku życia. Pojazdy te są odpowiednio mniejsze, posiadają szeroki podest, a ze względu na bezpieczeństwo korzystają z silników o mniejszej mocy (120W) i ograniczonej prędkości (do 12 km/h). Na pełnej baterii przebędziemy na niej do 10 km, więc mogą pełnić rolę nie tylko zabawki, ale okazjonalnego środka transportu.