Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Hulajnogi elektryczne Motus

Motus to polska firma, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór pojazdów elektrycznych i smartwatchy. Hulajnogi elektryczne Motus są głównie przeznaczony do jazdy miejskiej dla dzieci i dorosłych szybko zdobywają popularność, a zawdzięczają to dobrym parametrom, bogatemu wyposażeniu i świetnemu designowi przy bardzo korzystnej cenie.

Promocja!
1999.00 

60 km 35 km/h 350 W

Motus Scooty 10 2021 to ulepszona wersja popularnego modelu Scooty 10. Pojazd został dodatkowo wyposażony w aplikację mobilną, dzięki której zyskujemy jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem. Modyfikacji uległ także przedni reflektor, który teraz posiada moc aż 2,5 W. Ponadto hulajnogą Motus Scooty 10 2021 możemy rozpędzić się aż do 35 km/h (po odblokowaniu).

Promocja!
1199.00 

30 km 25 km/h 350 W

Motus Scooty 10 Lite to niespotykane wcześniej połączenie cech hulajnogi miejskiej i terenowej, które razem tworzą doskonały pojazd transportu osobistego. Lekkość piórka i koła jak w terenówce - to połączenie daje najwyższy komfort użytkowania.

2999.00 

75 km 35 km/h 500 W

Motus Scooty 10 Plus to ulepszona wersja popularnego modelu Scooty 10. Hulajnoga posiada dużo większą moc i zasięg, dzięki którym pokonuje długie trasy i płynnie wjeżdża na wzniesienia. Model 10 Plus wyposażono w mocniejszy reflektor, tylne odblaski i aplikację mobilną. Ponadto hulajnogą Motus Scooty 10 Plus możemy rozpędzić się aż do 35 km/h (po odblokowaniu).

Promocja!
1099.00 

25 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 została stworzona o dorosłych i młodzieży, którzy cenią sobie dobrą zabawę i ekologiczne podróżowanie. Pojazd rozpędza się do 25 km/h, a jego zasięg (po 3-5 godzinach ładowania) wynosi 18-25 km.

Brak w magazynie
2199.00 

65 km 25 km/h 350 W

Motus Scooty 10 to najnowsza hulajnoga elektryczna marki Motus, udoskonalona w każdym calu. Posiada 10 calowe koła oraz akumulator o pojemności 15 Ah, który pokona nawet 65 km na jednym ładowaniu! Hulajnoga łączy ze sobą najlepsze zalety modeli miejskich i terenowych.


Hulajnogi elektryczne Motus - cechy

Zalety Motus

 • kompaktowy rozmiar,
 • nowoczesny design,
 • duży zasięg (18-25 km),
 • krótki czas ładowania (3-5h),
 • duża prędkość (do 25 km/h),
 • tryb eko (do 15 km/h),
 • system składania z zaczepem,
 • oświetlenie przód i tył,
 • odblaski,
 • dzwonek.

Wady Motus

 • brak amortyzatora w modelu 8.5,
 • zbyt luźno spasowane zaślepki.
 • Hulajnogi elektryczne Motus - Silnik i prędkość

  Hulajnogi elektryczne Motus zostały stworzone z myślą do użytku miejskiego, dlatego wyposażono w je silniki o odpowiedniej mocy. Model Scooty 8.5 posiada 250W, dzięki którym z łatwością rozpędza się do 25 km/h. Jeśli nie zależy nam na szybkiej jeździe, a chcemy przebyć na hulajnodze jak najdłuższą trasę, możemy włączyć tryb ECO, który ogranicza maksymalną prędkość do 15 km/h.

  Hulajnoga Motus Scooty 8.5 - model miejski

  Hulajnoga motus scooty 8.5 podest

  Hulajnogi elektryczne Motus - Zasięg i ładowanie

  Wykorzystany w Motusie akumulator posiada pojemność równą 7.8 Ah. Naładowanie go do pełna zajmuje średnio 4 godziny (konkretnie 3 do 5), co w zupełności wystarczy do przebycia 18 km, a nawet 25 km drogi bez przerwy. Dzięki takim osiągom hulajnogę możemy traktować jak pełnoprawny pojazd i ciekawą alternatywę dla roweru czy samochodu. Na Motusie Scooty 8.5 dotrzemy wszędzie, a jeśli wyczerpiemy baterię nieco za szybko, bez problemu doładujemy ją w ciągu dnia.

  Hulajnogi elektryczne Motus - Komfort i bezpieczeństwo

  Mocną stroną hulajnóg elektrycznych od Motusa jest ich bogate wyposażenie. Tym pojazdom nie brakuje dosłownie niczego! Oświetlenie z przodu, światło hamowania z tyłu i odblaski dbają o dobrą widoczność drogi oraz samej hulajnogi po zmroku. Gdyby jednak ktoś nas nie zauważył, możemy ostrzec go przy pomocy dzwonka. Hulajnoga posiada system szybkiego składania zabezpieczony klamrą oraz specjalny zaczep, który unieruchamia ją w tej pozycji i ułatwia przenoszenie. Klasa wodoszczelności IP54 oraz elementy takie jak zatyczka ładowania czy efektywny hamulec tarczowy pozwalają korzystać z Motusa nawet podczas mżawki i ogólnej niepogody, a przejrzysty wyświetlacz poinformuje nas wyraźnie o aktualnej prędkości i poziomie baterii zarówno w pochmurny dzień, jak i przy rażącym słońcu.

  Hulajnoga motus scooty 8.5 na schodach

  Hulajnoga motus scooty 6.5 zielona parametry

  Hulajnogi od Motusa dla dzieci

  Hulajnogi elektryczne cieszą się zainteresowaniem nie tylko ze strony dorosłych, ale również dzieci. Z tego powodu Motus wprowadził do swojej oferty model dedykowany specjalnie dla najmłodszych użytkowników - Scooty 6.5. Hulajnoga jest lekka i poręczna, posiada przedni amortyzator i system szybkiego składania. Rozpędza się do 23 km/h, które zatroskany rodzic może oczywiście ograniczyć (do 5 lub 15 km/h). Wykorzystany w niej akumulator potrzebuje tylko 3-5 godzin ładowania przy zasięgu 17 km, co jest wynikiem bardzo rzadko spotykanym wśród pojazdów dla dzieci.