Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Hulajnogi elektryczne Techlife

Techlife to szybko rozwijająca się firma działająca na terenie Europy, która oferuje wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Są to przede wszystkim terenowe hulajnogi elektryczne, dzięki którym zdobywa ogromną popularność, jednak w ofercie Techlife znajdziemy też np. elektryczny napęd do wózków inwalidzkich. Każda hulajnoga elektryczna Techlife jest testowana w trudnych warunkach, dlatego dają gwarancję dużej wytrzymałości.

Promocja!
Brak w magazynie
1949.00 

35 km 30 km/h 350 W

Hulajnoga Techlife X5 to sprzęt dla najbardziej wymagających. Osiąga prędkość 30 km/h, a tylko 5-6 godzin ładowania wystarczą, żeby przebyć na niej nawet 35 km bez przerwy.

Promocja!
Brak w magazynie
3128.00 

35 km 30 km/h 350 W

Techlife X5 z siedziskiem to hulajnoga, która pozwala na jazdę po mieście i w terenie w wygodnej pozycji siedzącej. Rozpędza się nawet do 30 km/h, a dzięki pojemnej baterii zapewnia do 35 km ciągłej jazdy po 5-6 godzinach ładowania.

Promocja!
Brak w magazynie
3099.00 

50 km 30 km/h 350 W

Hulajnoga elektryczna Techlife X5s to pojazd, którym zawsze i wszędzie dotrzemy na czas. Model ten posiada bardzo dobre parametry i bogate wyposażenie, dzięki czemu podróżowanie jest niezwykle komfortowe i bezpieczne.

Promocja!
Brak w magazynie
2449.00 

40 km 45 km/h 600 W

Techlife X6 to hulajnoga przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Potrafi rozpędzić się do 45 km/h i przebyć nawet 40 km na jednym ładowaniu. Wśród innych hulajnóg tego typu wyróżnia się kolorowym, podświetlanym podestem.

Brak w magazynie
4198.00 

40 km 45 km/h 600 W

Techlife X6 to hulajnoga off-roadowa, która posiada łatwe w montażu i demontażu siedzisko. Z łatwością osiąga prędkość 45 km/h, a po 5-7 godzinach ładowania jest w stanie przebyć nawet 40 km bez przerwy! Spośród innych modeli na rynku wyróżnia ją też podest podświetlany diodami LED.

Brak w magazynie
7499.00 

60 km 60 km/h 2000 W

Hulajnoga Techlife X7 posiada aż dwa silniki o mocy 1000 W, które pozwalają jej rozpędzić się do 60 km/h. Tylko 6-12 godzin ładowania wystarczą, żeby podróżować na niej nawet 60 km bez przerwy.

Promocja!
Brak w magazynie
5799.00 

60 km 50 km/h 1000 W

Techlife X7 LITE jest lżejszą wersją kultowego modelu X7. Dzięki wadze poniżej 30 kg, pojazd jest zgodny z przepisami UTO. Hulajnoga spodoba się szczególnie fanom adrenaliny. Techlife X7 LITE szybko osiąga prędkość maksymalną 50 km/h, mogąc przy tym pokonać 60-kilometrową trasę.

Brak w magazynie
7698.00 

60 km 60 km/h 2000 W

Techlife X7 to terenowa hulajnoga, która teraz została wzbogacona o łatwe w montażu i demontażu siedzisko. Model ten posiada dwa silniki, dzięki którym z łatwością rozpędza się do 60 km/h, oraz pojemny akumulator z zasięgiem do 60 km.

Brak w magazynie
8499.00 

80 km 60 km/h 2000 W

Techlife X7S to nowy wariant modelu X7 o jeszcze większym zasięgu - potrafi pokonać nawet 80 km na jednym ładowaniu! Ponowne uzupełnienie baterii trwa 6 godzin. Wyposażony w dwa silniki o mocy 1000 W potrafi rozpędzić się nawet do 60 km/h.

Brak w magazynie
9100.00 

80 km 60 km/h 2000 W

Techlife X7S z siedziskiem to ulepszona wersja modelu X7, wyposażona w akumulator o większej pojemności oraz siedzisko. Dzięki niemu potrafi pokonać nawet 80-kilometrową trasę po 6 godzinnym ładowaniu. Ta wersja modelu X7S posiada również łatwe w montażu siedzisko o regulowanej wysokości.

Promocja!
Brak w magazynie
6999.00 

60 km 60 km/h 2000 W

Hulajnoga Techlife X8 to udoskonalona wersja modelu X7, która może pochwalić się składanymi rączkami, metalowym błotnikiem, hamulcami z systemem Safety Break i większym nachyleniem kierownicy dla wygodniejszej jazdy.

Brak w magazynie
16999.00 

100 km 100 km/h 3200 W

Hulajnoga Techlife X9 to najmocniejszy model tej marki - szybki, wytrzymały i wygodny. W mgnieniu oka rozpędza się do 100 km/h, a dzięki pojemnej baterii litowo-jonowej potrafi pokonać dystans 100 km na jednym ładowaniu. To pojazd dla fanów ekstremalnych przeżyć.

Brak w magazynie
3499.00 

40 km 35 km/h 350 W

Techlife L5 to hulajnoga przeznaczona zarówno do jazdy miejskiej i terenowej. Dzięki silnikowi o mocy 350W osiąga nawet 35 km/h, a pojemna bateria litowo-jonowa wystarcza nawet na 40 km jazdy po zaledwie 3 godzinach ładowania. Hulajnoga posiada regulowaną kierownicę, której wysokość można dostosować do wzrostu użytkownika.

Brak w magazynie
4499.00 

40 km 35 km/h 350 W

Techlife L5T to hulajnoga z regulowanym siedziskiem i wstecznymi lusterkami, która gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bogate oświetlenie z odblaskami i kierunkowskazami zapewnia dobrą widoczność po zmroku, co w połączeniu z systemem amortyzacji pozwala korzystać z niej o każdej porze, w każdym terenie. Osiąga 35 km/h, a jej zasięg wynosi 40 km.


Hulajnogi elektryczne Techlife - Cechy

Zalety Techlife

  • mocny silnik,
  • pojemny akumulator,
  • duże opony,
  • szeroki podest,
  • oświetlenie,
  • tryb SINGLE/DUAL,
  • przejrzysty wyświetlacz,
  • zabezpieczenie antykradzieżowe.

Wady Techlife

  • wysoka cena,
  • duża waga.

Hulajnogi Techlife - Silnik i prędkość

To właśnie silniki są najlepszą cechą i wyróżnikiem Techlife. Każda hulajnoga elektryczna Techlife może pochwalić się ogromną mocą, osiągającą (zależnie od modelu) od 300W do nawet 3200W! Największe pod kątem osiągów modele (X7, X7S i X9) zostały wyposażone w aż dwa silniki, które nie tylko zwiększają osiągi pojazdu, ale również pozwalają lepiej dostosować sposób jazdy do aktualnych warunków. Umieszczonym przy kierownicy przyciskiem możemy z łatwością zmienić tryb jazdy, więc jadąc z pełną prędkością możemy korzystać z obu silników, a poruszając się po mieście korzystać wyłącznie z jednego. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych przeciążeń i “zrywności” podczas poruszania się z niewielką prędkością.

Hulajnogi elektryczne Techlife - Techlife X7 opony

Hulajnogi elektryczne Techlife- zasięg i ładowanie

Kolejna ogromna zaleta modeli marki Techlife to ich akumulatory, które zapewniają wiele godzin jazdy po stosunkowo krótkim czasie ładowania. Dla przykładu: bateria w modelu X7S potrzebuje tylko 4 godziny do pełnego naładowania, a pozwala przebyć nawet do 100 km bez przerwy! W najmocniejszej hulajnodze Techlife X9 zastosowano akumulator LG o pojemności 32Ah, którego zasięg osiąga nawet 120 km.

Hulajnogi elektryczne Techlife - Techlife X2 wyświetlacz

Hulajnoga Techlife - Komfort i bezpieczeństwo

W kwestii komfortu jazdy, hulajnogi Techlife nie mają sobie równych. Zastosowana amortyzacja, nierzadko podwójna, i szerokie opony z głębokim bieżnikiem, radzą sobie na każdych nierównościach. Szeroki podest pozwala na wygodne ustawienie nóg, co ma szczególne znaczenie przy dalekich podróżach oraz na krótkich trasach w trudnym terenie. Producent w każdym modelu zadbał o właściwe oświetlenie, które wpływa nie tylko na komfort, ale również bezpieczeństwo poruszania się hulajnogą. Przemyślane zostały również takie szczegóły jak odpowiednio duży i przejrzysty wyświetlacz oraz zabezpieczenie antykradzieżowe.

Ponieważ hulajnogi tej marki osiągają ogromne prędkości, muszą być odpowiednio ciężkie, aby zachować stabilność podczas jazdy. Jest to jednak spore utrudnienie wtedy, kiedy chcemy pojazd przenieść. Problem ten został częściowo rozwiązany systemem szybkiego składania hulajnogi.

Hulajnoga elektryczna 1000W - Hulajnogi Techlife

Marka Techlife oferuje szeroki wybór hulajnóg, zarówno typowo off-roadowych, jak i do użytku bardziej miejskiego. Mimo to nawet najmniejsze modele posiadają silnik i akumulator, które swoimi parametrami przewyższają większość konkurencyjnych pojazdów. W przypadku marki Techlife, nawet hulajnoga elektryczna do 1000W może osiągnąć bardzo wysoką prędkość, zachowując przy tym korzystną cenę. Na przykład, model Hulajnoga elektryczna Techlife X6 o mocy 600W osiąga ponad 45 km/h przy cenie za hulajnogę 4999 zł. Nawet najmniejszy model X2 o mocy 300W bez problemu rozpędzi się do 30 km/h, a kosztuje wyłącznie 2499 zł.

Hulajnoga elektryczna 1000W nie przekroczy prędkości 50 km/h, ale w pojeździe tego typu jest to wystarczająca prędkość dla zdecydowanej większości osób. Ponieważ wykorzystują tylko jeden silnik, poruszając się zbyt powoli hulajnoga może być nieco zrywna. W parze z silnikiem o mniejszej mocy idzie przeważnie mniej pojemny akumulator. Hulajnogi elektryczne Techlife mają zasieg nawet 50 km. Ich przewagą w stosunku do mocniejszych modeli jest za to dużo krótszy czas ładowania, mniejszy ciężar (łatwiejsze przenoszenie) i zdecydowanie niższa cena. Z tego powodu lepiej sprawdzą się w roli miejskich hulajnóg na co dzień i terenowych okazjonalnie.

Hulajnoga elektryczna 2000 W - Hulajnogi Techlife

Hulajnoga elektryczna do 2000W to pojazd off-roadowy z prawdziwego zdarzenia, w związku z jej cena waha się przeważnie w przedziale 6-8 tys. zł. Nie jest to więc model dla osób, które z hulajnogi chcą korzystać tylko poruszając się po mieście, np. z domu do pracy. Takie pojazdy przeznaczone są do jazdy terenowej, których zadaniem jest dostarczenie nam mocnych wrażeń i skoku adrenaliny.

Marka Techlife oferuje nam dwa modele o mocy 2000W - klasyczną X7 oraz X7S, czyli wersję z pojemniejszym akumulatorem. Oba rozpędzają się do niewyobrażalnych 70 km/h. Natomiast po kilku godzinach ładowania hulajnoga elektryczna pokona zasieg do 100 km bez przerwy. Ponieważ wykorzystują po dwa silniki, pozwalają na dostosowanie mocy do aktualnej prędkości (przycik SINGLE/DUAL przełącza między jednym a dwoma silnikami). Szerokie opony z terenowym bieżnikiem oraz podwójna amortyzacja zapewniają komfortową jazdę na dosłownie każdej nawierzchni. Techlife X7 oraz X7 to idealne modele dla osób, które z hulajnogi chcą korzystać regularnie, zarówno w mieście jak i poza nim.

Tak jak wszystkie pojazdy, również hulajnoga elektryczna do 2000W posiada pewne wady. Najbardziej znaczącą jest wysoka cena, która często przekracza budżet planowany na tego typu urządzenie. Uciążliwością może być też bardzo duża waga, wynosząca nawet 35 kg oraz długi (w porównaniu do słabszych modeli) czas ładowania baterii, który wynosi nawet 7 godzin.

Najlepsza hulajnoga elektryczna Techlife

Żaden model nie dorówna jednak najlepszej hulajnodze elektrycznej z rodziny pojazdów Techlife. To model X9, który posiada dwa silniki o łącznej mocy aż 3200W i w mgnieniu oka rozpędza się do 100 km/h! Został wyposażony w pojemny akumulator LG, który po pełnym naładowaniu zapewnia nawet 120 km jazdy bez przerwy. Szeroki podest, 11-calowe opony, hydrauliczne hamulce tarczowe, duży wyświetlacz, 2 przednie i 2 tylne amortyzatory oraz mocne oświetlenie LED sprawiają, że jazda na hulajnodze jest komfortowa i bezpieczna. Hulajnoga doskonale tłumi wszelkie nierówności nawierzchni, dlatego możemy poruszać się nią po lesie, polnych drogach, a nawet w bardziej ekstremalnych warunkach.

Taka hulajnoga dostarcza ogromnych wrażeń, musimy jednak liczyć się z tym, że tak samo jak parametry, również jej cena wprawi nas w osłupienie - model X9 kosztuje bowiem 13999 zł. Jest to więc najmocniejsza, ale również najdroższa, najcięższa (52 kg) i najdłużej ładująca się (15 godzin) hulajnoga marki Techlife.

Hulajnogi elektryczne Techlife - Techlife X9