Witamy

uśmiechnięta kobieta z hulajnogą

Witajcie w ElectricFeel.pl, miejscu gdzie największa elektryczna rewolucja w transporcie spotyka się z czystą frajdą podróżowania.

Nasz sklep ugruntowany jest pasją do każdego pojazdu elektrycznego, który oferuje, a w swoich działaniach czerpie z dziecięcych wspomnień o hulajnodze oraz doświadczeń w ramach GoodAir.pl na rzecz czystego powietrza.

Dlaczego hulajnogi elektryczne?

Wspomnień czar

Hulajnoga elektryczna dla dzieci

Pierwszy boom na hulajnogi pojawił się mniej więcej w roku 2000. Nie posiadały wtedy napędu elektrycznego, a źródłem ich mocy była siła ludzkich nóg. Choć w Ameryce dość szybko polubili je dorośli, w naszych stronach przez długi czas uważano je wyłącznie za zabawkę dla najmłodszych. Pierwsze hulajnogi nie były też tak wygodne i zwinne jak te obecne. Były raczej dość ciężkie, mało zgrabne, a nierzadko powstawały jako samoróbki z ojcowskiego warsztatu.

Droga, jaką przebyły w swoim rozwoju hulajnogi przez te kilkanaście lat, całkowicie zmieniła sposób ich postrzegania. Ich konstrukcja jest lekka i stabilna, produkowane są z wytrzymałych materiałów i prawie wszystkie posiadają możliwość złożenia do małych rozmiarów. Obok modeli klasycznych pojawiły się również te z silnikiem elektrycznym, które rozwijają zawrotne prędkości i umożliwiają przebycie długiej trasy bez żadnego wysiłku, dostarczając nam przy tym mnóstwa frajdy. Aktualnie hulajnogi traktowane są jako jeden ze środków transportu, z którego bez oporu korzystają również dorośli, w drodze do pracy lub na zakupy. Pędząc po mieście na hulajnodze, z wiatrem we włosach i mimowolnym uśmiechem, wracają wspomnieniami do słodkich lat dzieciństwa.

Rewolucja transportu “ostatniej mili”

Hulajnoga elektryczna - Rewolucja transportu ostatniej mili

Wsiadasz do samochodu. Odpalasz silnik. Ustawiasz ulubioną stację. Ruszasz… I  stoisz w korku.

Hulajnoga elektryczna vs Taxi

Zamawiasz taksówkę. Czekasz na infolinii. Wsiadasz do taksówki i chcesz dotrzeć do celu podróży w spokoju i ciszy. Po wyjściu z taksówki znasz już wszystkie perypetie kierowcy.

Hulajnoga elektryczna vs komunikacja miejska

Czekasz na autobus. Otwierają się drzwi, tłum wylewa się na przystanek. Przepychasz się, próbując skasować bilet i zdobyć wolne miejsce. Wysiadając znasz nowy gatunek muzyki zaserwowany przez młodego DJ’a, a na sobie czujesz zapach perfum współpasażera.

Podróżowanie bywa męczącą przygodą. Niezależnie od tego, jaki środek transportu wybierzesz – samochód, autobus, tramwaj, czy rower – musisz liczyć się z korkami, ściskiem, zmęczeniem i wieloma innymi niedogodnościami. Dlatego, kiedy na rynku pojawiły się hulajnogi elektryczne, świat oszalał na ich punkcie.

Szczególnie w dużych miastach, ludzie potrzebują łatwego, ekologicznego i szybkiego sposobu na przemieszczanie się, a hulajnogi elektryczne spełniają wszystkie te wymagania – są prędkie, kompaktowe i nie emitują żadnych spalin. Radzą sobie w długich trasach, ale szczególnie doceniane są na krótkich odcinkach. Hulajnogą można dotrzeć wprawdzie bezpośrednio do celu, ale można też podjechać nią na przystanek (np. tramwajowy), złożyć i zabrać ze sobą do innego środka komunikacji lub w drugą stronę – wysiąść z tramwaju i dotrzeć do celu na hulajnodze. Jest to tzw. transport “ostatniej mili”. Ponieważ złożona hulajnoga bez problemu mieści się w bagażniku samochodu, sprawdzi się też w systemie jazdy “park and ride” – dojeżdżamy do miasta samochodem, po czym zostawiamy go na odpowiednim parkingu i przesiadamy się na hulajnogę elektryczną, którą poruszamy się po centrum.

Podróżując hulajnogą elektryczną omijamy korki, unikamy tłoku w komunikacji miejskiej i możemy dotrzeć we wszystkie te miejsca, w które nie dotarlibyśmy innymi pojazdami. Ponadto poruszamy się tanio i ekologicznie. Z całą pewnością można stwierdzić, że hulajnoga elektryczna jest prawdziwą rewolucją w transporcie, a my chcemy być jej częścią.

Czystsze powietrze

Nie bez powodu w naszej ofercie znajdują się właśnie hulajnogi elektryczne. W naszej działalności najbardziej zależy nam na poprawie jakości powietrza, którym oddychamy i które pełne jest szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak pyły i spaliny samochodowe. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, na początku założyliśmy sklep GoodAir, który oferuje i doradza najlepsze oczyszczacze powietrza takich marek jak Sharp czy IDEAL. Choć urządzenia te świetnie pozbywają się zanieczyszczeń z otoczenia, zapragnęliśmy czegoś więcej. Chcieliśmy zwiększyć popularność środków transportu, które nie produkują szkodliwych spalin i nie zanieczyszczają powietrza wokół nas. W ten sposób powstał ElectricFeel, sklep z hulajnogami elektrycznymi.

Wszystkie osoby, którym zależy na pojeździe przyjaznym dla środowiska, zakochają się w hulajnodze elektrycznej. Ten środek transportu nie potrzebuje paliwa i przede wszystkim nie emituje żadnych spalin ani innych zanieczyszczeń w trakcie jazdy. Jeśli ładując akumulator korzysta się z ekologicznych lub odnawialnych źródeł prądu, można by powiedzieć, że korzystanie z hulajnogi elektrycznej nie produkuje żadnych gazów cieplarnianych! To czysty i ekologiczny środek transportu, który pod kątem wpływu na środowisko ma ogromną przewagę nad kopcącymi samochodami czy autobusami.

Rozwiązania na każdą kieszeń i niskie koszty utrzymania

Hulajnoga do pracy – Airwheel Z3

Hulajnoga elektryczna do pracy

Szybka, lekka i składana. Z pojemną baterią, której naładowanie zajmuje tylko dwie godziny. Wyposażona w rozkładany podest, który umożliwia podróżowanie w wygodnej pozycji, przodem do kierunku jazdy. W mniej niż dwie sekundy złożysz ją do niewielkich rozmiarów i schowasz pod biurkiem.

Hulajnoga elektryczna - Razor E100 Power Core

Hulajnoga dla dzieci – Razor E100 Power Core

Model stworzony z myślą o najmłodszych, który rozpędza się do prędkości 17 km/h. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

Hulajnoga z siedziskiem – Frugal Basic

Frugal Basic z siedziskiem - hulajnoga z siedziskiem

Idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort podróżowania. Dołączone siedzisko umożliwia jazdę w wygodnej pozycji siedzącej, a w razie potrzeby nadaje się do szybkiego demontażu.Idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort podróżowania.

Podsumowanie

Sklep Electricfeel powstał z miłości do hulajnóg elektrycznych – nowoczesnego środka transportu, łączącego komfort podróżowania z troską o środowisko. Oferujemy sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt i tworzymy artykuły o pojazdach elektrycznych.
Na blogu regularnie pojawiać się będą artykuły w ramach następujących cyklów:

  1. Pojazdy elektryczne, z których dowiesz się więcej o elektromobilności oraz jej historii;
  2. Dobór, czyli rankingi hulajnóg elektrycznych według różnych kryteriów;
  3. Poradnik, będący zbiorem dobrych praktyk i wskazówek na temat korzystania z hulajnogi elektrycznej.

Electricfeel to miejsce, w którym znajdziesz sprawdzony sprzęt i pogłębisz swoją wiedzę na temat pojazdów elektrycznych.

Wierzymy, że każdą drogę można przebyć przyjemnie i ekologicznie.

Inne: hulajnoga 30km/h, 4swiss, hulajnoga sportowa, xiaomi m365 cena, hulajnoga elektryczna szerokie opony, hulajnoga elektryczna na akumulator, techlife x7s, xiaomi mijia 365, czy hulajnoga elektryczna jest bezpieczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *