Witamy

uśmiechnięta kobieta z hulajnogą

Witajcie w ElectricFeel.pl, miejscu gdzie największa elektryczna rewolucja w transporcie spotyka się z czystą frajdą podróżowania.

Nasz sklep ugruntowany jest pasją do każdego pojazdu elektrycznego, który oferuje, a w swoich działaniach czerpie z dziecięcych wspomnień o hulajnodze oraz doświadczeń w ramach GoodAir.pl na rzecz czystego powietrza.

Dlaczego hulajnogi elektryczne?

Wspomnień czar

Hulajnoga elektryczna dla dzieci

Pierwszy boom na hulajnogi pojawił się mniej więcej w roku 2000. Nie posiadały wtedy napędu elektrycznego, a źródłem ich mocy była siła ludzkich nóg. Choć w Ameryce dość szybko polubili je dorośli, w naszych stronach przez długi czas uważano je wyłącznie za zabawkę dla najmłodszych. Pierwsze hulajnogi nie były też tak wygodne i zwinne jak te obecne. Były raczej dość ciężkie, mało zgrabne, a nierzadko powstawały jako samoróbki z ojcowskiego warsztatu.

Droga, jaką przebyły w swoim rozwoju hulajnogi przez te kilkanaście lat, całkowicie zmieniła sposób ich postrzegania. Ich konstrukcja jest lekka i stabilna, produkowane są z wytrzymałych materiałów i prawie wszystkie posiadają możliwość złożenia do małych rozmiarów. Obok modeli klasycznych pojawiły się również te z silnikiem elektrycznym, które rozwijają zawrotne prędkości i umożliwiają przebycie długiej trasy bez żadnego wysiłku, dostarczając nam przy tym mnóstwa frajdy. Aktualnie hulajnogi traktowane są jako jeden ze środków transportu, z którego bez oporu korzystają również dorośli, w drodze do pracy lub na zakupy. Pędząc po mieście na hulajnodze, z wiatrem we włosach i mimowolnym uśmiechem, wracają wspomnieniami do słodkich lat dzieciństwa.

Rewolucja transportu “ostatniej mili”

Hulajnoga elektryczna - Rewolucja transportu ostatniej mili

Wsiadasz do samochodu. Odpalasz silnik. Ustawiasz ulubioną stację. Ruszasz… I  stoisz w korku.

Hulajnoga elektryczna vs Taxi

Zamawiasz taksówkę. Czekasz na infolinii. Wsiadasz do taksówki i chcesz dotrzeć do celu podróży w spokoju i ciszy. Po wyjściu z taksówki znasz już wszystkie perypetie kierowcy.

Hulajnoga elektryczna vs komunikacja miejska

Czekasz na autobus. Otwierają się drzwi, tłum wylewa się na przystanek. Przepychasz się, próbując skasować bilet i zdobyć wolne miejsce. Wysiadając znasz nowy gatunek muzyki zaserwowany przez młodego DJ’a, a na sobie czujesz zapach perfum współpasażera.

Podróżowanie bywa męczącą przygodą. Niezależnie od tego, jaki środek transportu wybierzesz – samochód, autobus, tramwaj, czy rower – musisz liczyć się z korkami, ściskiem, zmęczeniem i wieloma innymi niedogodnościami. Dlatego, kiedy na rynku pojawiły się hulajnogi elektryczne, świat oszalał na ich punkcie.

Szczególnie w dużych miastach, ludzie potrzebują łatwego, ekologicznego i szybkiego sposobu na przemieszczanie się, a hulajnogi elektryczne spełniają wszystkie te wymagania – są prędkie, kompaktowe i nie emitują żadnych spalin. Radzą sobie w długich trasach, ale szczególnie doceniane są na krótkich odcinkach. Hulajnogą można dotrzeć wprawdzie bezpośrednio do celu, ale można też podjechać nią na przystanek (np. tramwajowy), złożyć i zabrać ze sobą do innego środka komunikacji lub w drugą stronę – wysiąść z tramwaju i dotrzeć do celu na hulajnodze. Jest to tzw. transport “ostatniej mili”. Ponieważ złożona hulajnoga bez problemu mieści się w bagażniku samochodu, sprawdzi się też w systemie jazdy “park and ride” – dojeżdżamy do miasta samochodem, po czym zostawiamy go na odpowiednim parkingu i przesiadamy się na hulajnogę elektryczną, którą poruszamy się po centrum.

Podróżując hulajnogą elektryczną omijamy korki, unikamy tłoku w komunikacji miejskiej i możemy dotrzeć we wszystkie te miejsca, w które nie dotarlibyśmy innymi pojazdami. Ponadto poruszamy się tanio i ekologicznie. Z całą pewnością można stwierdzić, że hulajnoga elektryczna jest prawdziwą rewolucją w transporcie, a my chcemy być jej częścią.

Czystsze powietrze

Nie bez powodu w naszej ofercie znajdują się właśnie hulajnogi elektryczne. W naszej działalności najbardziej zależy nam na poprawie jakości powietrza, którym oddychamy i które pełne jest szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak pyły i spaliny samochodowe. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, na początku założyliśmy sklep GoodAir, który oferuje i doradza najlepsze oczyszczacze powietrza takich marek jak Sharp czy IDEAL. Choć urządzenia te świetnie pozbywają się zanieczyszczeń z otoczenia, zapragnęliśmy czegoś więcej. Chcieliśmy zwiększyć popularność środków transportu, które nie produkują szkodliwych spalin i nie zanieczyszczają powietrza wokół nas. W ten sposób powstał ElectricFeel, sklep z hulajnogami elektrycznymi.

Wszystkie osoby, którym zależy na pojeździe przyjaznym dla środowiska, zakochają się w hulajnodze elektrycznej. Ten środek transportu nie potrzebuje paliwa i przede wszystkim nie emituje żadnych spalin ani innych zanieczyszczeń w trakcie jazdy. Jeśli ładując akumulator korzysta się z ekologicznych lub odnawialnych źródeł prądu, można by powiedzieć, że korzystanie z hulajnogi elektrycznej nie produkuje żadnych gazów cieplarnianych! To czysty i ekologiczny środek transportu, który pod kątem wpływu na środowisko ma ogromną przewagę nad kopcącymi samochodami czy autobusami.

Rozwiązania na każdą kieszeń i niskie koszty utrzymania

Hulajnoga do pracy – Airwheel Z3

Hulajnoga elektryczna do pracy

Szybka, lekka i składana. Z pojemną baterią, której naładowanie zajmuje tylko dwie godziny. Wyposażona w rozkładany podest, który umożliwia podróżowanie w wygodnej pozycji, przodem do kierunku jazdy. W mniej niż dwie sekundy złożysz ją do niewielkich rozmiarów i schowasz pod biurkiem.

Hulajnoga elektryczna - Razor E100 Power Core

Hulajnoga dla dzieci – Razor E100 Power Core

Model stworzony z myślą o najmłodszych, który rozpędza się do prędkości 17 km/h. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

Hulajnoga z siedziskiem – Frugal Basic

Frugal Basic z siedziskiem - hulajnoga z siedziskiem

Idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort podróżowania. Dołączone siedzisko umożliwia jazdę w wygodnej pozycji siedzącej, a w razie potrzeby nadaje się do szybkiego demontażu.Idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort podróżowania.

Podsumowanie

Sklep Electricfeel powstał z miłości do hulajnóg elektrycznych – nowoczesnego środka transportu, łączącego komfort podróżowania z troską o środowisko. Oferujemy sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt i tworzymy artykuły o pojazdach elektrycznych.
Na blogu regularnie pojawiać się będą artykuły w ramach następujących cyklów:

  1. Pojazdy elektryczne, z których dowiesz się więcej o elektromobilności oraz jej historii;
  2. Dobór, czyli rankingi hulajnóg elektrycznych według różnych kryteriów;
  3. Poradnik, będący zbiorem dobrych praktyk i wskazówek na temat korzystania z hulajnogi elektrycznej.

Electricfeel to miejsce, w którym znajdziesz sprawdzony sprzęt i pogłębisz swoją wiedzę na temat pojazdów elektrycznych.

Wierzymy, że każdą drogę można przebyć przyjemnie i ekologicznie.

Inne: motus scooty 10 test | Blaupunkt ESC910 | hulajnoga motus scooty 10 opinie | czy hulajnoga elektryczna jest bezpieczna | Frugal Alpha moc | Techlife X5 z siedziskiem cena | Techlife X7s z siedziskiem opinie | Motus Scooty 10 Lite 2022 opinie | hulajnoga na wycieczki | Fiat 500 F500-F85R ocena | hulajnoga elektryczna motus scooty 8.5 | najmocniejsza hulajnoga elektryczna | hulajnoga elektryczna od jakiego wieku | hulajnoga fiat f500 | hulajnoga elektryczna dla dorosłych opinie | Razor E90 PowerCore różowa wady | hulajnogi elektryczne przepisy | blaupunkt esc910 | Fiat 500 F500-F85K opinie | Vsett 9 + test |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *