Promocja back to school rusza za

 
 

#BACKTOSCHOOL

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Rozglądasz się za hulajnogą elektryczną, która umożliwi Twojemu dziecku szybkie, bezpieczne i ekonomiczne dojazdy do szkoły? Świetnie trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie wrześniową promocję na pojazdy, które są dedykowane dzieciom, młodzieży, a nawet studentom. Przeceniliśmy je nawet o 250 złotych! Wybierz dogodną formę płatności (przelew bankowy, za pobraniem, PayU, raty) i zamów swoją wymarzoną hulajnogę już dziś. Promocja obowiązuje od 01.09.2019 do 30.09.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Dlaczego warto kupić hulajnogę elektryczną?

SZYBKOŚĆ

Zapomnij o staniu w korkach, czekaniu na komunikację miejską czy martwieniu się miejscem parkingowym. Dzięki hulajnodze elektrycznej dotrzesz do celu szybciej niż zwykle.

ZERO WYSIŁKU

Jazda na hulajnodze elektrycznej jest niezwykle prosta i nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Wystarczy, że postawisz jedną nogę na podeście, drugą odepchniesz się od podłoża, dodasz gazu i… już pędzisz na umówione spotkanie!

FRAJDA

Wybierając ten środek transportu, musisz liczyć się z tym, że jest naprawdę uzależniający. A wszystko za sprawą niesamowitej przyjemności, jaką odczuwasz mknąc z dużą prędkością, czując wiatr we włosach.

EKOLOGIA

Hulajnoga elektryczna to pojazd, który jest przyjazny środowisku. W przeciwieństwie do samochodów czy innych środków transportu – nie emituje żadnych spalin.