Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Niegdyś napędzane wyłącznie siłą mięśni nóg. Obecnie dostępne w bardziej komfortowej wersji, nie wymagającej angażowania tyle siły, a jednocześnie pozwalające na poruszanie się ze znacznie większą prędkością. Hulajnogi, bo o nich mowa, są najnowszym trendem, który zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed ich zakupem.

Brak w magazynie
999.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light to pojazd elektryczny przeznaczony zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci od 12 roku życia. Model ten jest niezwykle lekki i poręczny, a krótki czas ładowania baterii (3h) pozwala korzystać z hulajnogi codziennie. Bez problemu rozpędza się do 25 km/h i pokonuje też niewielkie wzniesienia.

Brak w magazynie
849.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light w kolorze żółtym to hulajnoga przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 12 roku życia. Jest lekka, mobilna i poręczna, a rozpędza się do 25 km/h. Jej bateria potrzebuje zaledwie 3 godzin do pełnego naładowania, możemy więc korzystać z tej hulajnogi codziennie.

Brak w magazynie
99.00 

Lokalizator GPS zawsze odnajdzie to czego szukasz! To niepozorne, małe urządzenie pomoże Ci odnaleźć Twoją zgubę i sprawi, że wszystko będziesz miał pod kontrolą. Lokalizator możesz przymocować do Twojej hulajnogi elektrycznej, roweru, kluczyków, obroży zwierzaka czy plecaka dziecka.

Brak w magazynie
899.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor E90 PowerCore Glow kierowana jest dla dzieci od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 różowa sugerowana jest dla dziewczynek w wieku od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 zielona przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Osiąga prędkość 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2B to niebieska hulajnoga elektryczna przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Dzięki silnikowi 120W rozpędza się do 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. Wszystkie elementy hulajnogi zostały dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniać potrzeby młodych użytkowników.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2R to czerwona hulajnoga elektryczna dla dzieci i młodzieży, stworzona w sposób, który zapewnia zarówno frajdę jak i bezpieczeństwo jazdy. Osiąga maksymalną prędkość 12 km/h, a na pełnej baterii pokonuje do 10 km. Ten pojazd pełni rolę nie tylko elektrycznej zabawki, ale również okazjonalnego transportu.

Brak w magazynie
799.00 

10 km 12 km/h 120 W

Fiat F500-F55-2W to biała hulajnoga elektryczna włoskiej marki, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Rozpędza się do bezpiecznych 12 km/h, a z pełną baterią pokonamy na niej do 10 km. To pojazd stworzony z myślą o świetnej zabawie dla dzieci i młodzieży.


Hulajnoga dla dorosłych czy dzieci?


Ten sposób poruszania się nie ma praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bowiem małe hulajnogi dla dzieci, jak i duże przeznaczone do użytku przez dorosłych. Zdecyduj więc, czy chcesz kupić sprzęt dla siebie, czy też obdarować nim swoją pociechę

Hulajnogi dla dorosłych


W ofercie naszego sklepu znajdują się hulajnogi dla dorosłych. Jest to doskonały środek transportu np. do pracy czy do jazdy po mieście. Hulajnoga dla dorosłych to idealne rozwiązanie, aby uniknąć męczące korki drogowe i zyskać swobodę w podróżowaniu. Tego rodzaju produkt zapewnia także niezwykły komfort i wygodę podczas jazdy. Istnieją dwa rodzaje elektrycznych hulajnóg dla dorosłych: miejskie oraz terenowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno do spokojnego przemieszczania się po mieście jak i jazdy z dreszczykiem adrenaliny. Najpopularniejsze hulajnogi dla dorosłych znajdujące się w naszej ofercie to między innymi: Techlife, Fiat, Frugal, Xiaomi, Razor, Kugo, Motus, Airwheel.

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?


Uwaga!

Kryteria wyboru zostały uporządkowane w kolejności od najważniejszych do najmniej istotnych, podczas procesu wyboru hulajnogi na prąd.

Hulajnogi elektryczne jak wybrać

Wszystko zależy od Twoich preferencji i wymagań, a także sposobu, w jaki będziesz użytkował swoją hulajnogę. Hulajnoga ma być alternatywą dla samochodu podczas jazdy do pracy, czy może chcesz wybierać się nią na przejażdżki za miasto podczas wolnych weekendów?

Jeżeli nie zależy Ci na rozwijaniu zawrotnych prędkości, a ponadto bardziej cenisz sobie komfort podróży - z pewnością zainteresuje Cię wygodna z siodełkiem lub większym siedzeniem, hulajnoga typu skuter. Jest to doskonała propozycja na dojazdy do pracy (zwłaszcza, jeśli dzieli Cię od niej co najmniej kilka lub kilkanaście kilometrów), a także dalsze wycieczki o charakterze turystycznym.

Jeśli natomiast zamiast wygody podróżowania, bardziej liczy się dla Ciebie styl, design i sportowy wygląd, to lepszym wyborem będzie hulajnoga bez siedzenia. Niektóre hulajnogi elektryczne sprawdzają się również w ekstremalnych warunkach (lasach, polach, parkach). Wybierz model terenowy, jeśli jazda na hulajnodze jest dla ciebie formą sportu i rekreacji.

Hulajnoga jest również doskonałym rozwiązaniem dla seniorów. Zwłaszcza tych, którzy cenią sobie swobodę, ale przede wszystkim wygodę poruszania się. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór hulajnóg dla osób starszych.

Decydując się na zakup hulajnogi warto przeanalizować swój wybór, niż kupować sprzęt w przypływie chwili. Istnieje kilka istotnych parametrów, na które należy zwrócić uwagę. Jest to przede wszystkim moc silnika, zasięg, czas ładowania, prędkość maksymalna czy maksymalne obciążenie. Znaczący wpływ na komfort użytkowania hulajnogi ma też jej wygląd, dostępne kolory oraz wyposażenie, takie jak aplikacja, lampka tempomat czy rodzaj hamulca. Warto również przyjrzeć się bliżej wadze pojazdu -większość tego typu pojazdów waży ponad 10 kg, chodź można również znaleźć pojazdy poniżej 8 kg.

Jak wybrać moc hulajnogi?


Moc oferowana przez konkretne hulajnogi informuje Cię wprost, jaką prędkość i w jakim czasie uda Ci się dzięki niej rozwinąć. Dodatkowo wpływa na zasięg oraz łatwość poruszania się po wzniesieniach.

Moc hulajnogi elektrycznej

Jeżeli preferujesz spokojną jazdę i nie zależy Ci na tzw. szaleństwach na drogach czy chodnikach – postaw na sprzęt o niewielkiej mocy na przykład do 250W. Jeśli natomiast duża prędkość jest tym, czego szczególnie wymagasz od swojej hulajnogi - wybierz elektryczną hulajnogę o dużej mocy(np. powyżej 1000W, 1500W, a nawet 2500W). Pozwoli Ci ona na dynamiczne, ale i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Nasz sklep internetowy oferuje Ci pełen przekrój hulajnóg o niewielkiej mocy zaczynającej się już od 250W, poprzez jednostki mogące pochwalić się mocą do 1000W, aż na potężnych elektrycznych hulajnogach z mocą przekraczającą 1000W kończąc. Niektóre nasze sprzęty pozwalają na rozwijanie zawrotnej prędkości nawet 30 km/h!

Zasięg hulajnogi


Jest to następny istotny parametr, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu hulajnogi. Stanowi dla Ciebie informacje, ile kilometrów jesteś w stanie pokonać na jednym ładowaniu akumulatora. Im większa i bardziej pojemna bateria pojazdu (podawana w mAh,), tym większy jest jej zasięg. Można to porównać do pojemności baku w samochodach osobowych. Najprostsze hulajnogi oferują zasięgi na poziomie około 5 km, bardziej zaawansowane – od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu.

Pamiętaj jednak, że wynik, jaki uda Ci się uzyskać na Twojej hulajnodze elektrycznej, jest wypadkową wielu innych czynników. Są to między innymi: styl jazdy, prędkość, obciążenie, a nawet rodzaj powierzchni, po jakiej się poruszasz.

Ile ładuje się hulajnoga?


Jest to nie mniej istotny parametr wyboru. Wymarzona hulajnoga ma przecież szybko się ładować. Czas pracy baterii to obecnie bardzo ważne argumenty nie tylko w stale rozwijającym się rynku smartfonów. Oczywiście im szybciej ma się ładować hulajnoga elektryczna w tym wyższym budżet musimy celować. Rekordy biją hulajnogi AirWheel. Przykładem jest tutaj AirWheel Z5S Strong potrzebuje tylko 2 h do pełnego naładowania. Większość hulajnóg jest w stanie naładować się w ciągu 4-6 h i jest to zupełnie wystarczające. Zdarzają się również prawdziwe żółwie – nawet 12 h.

Jak szybko jedzie hulajnoga elektryczna?


Przy mniejszym obciążeniu hulajnoga jest w stanie zbliżyć się do swoich maksymalnych prędkości. Podawane przez producentów maksymalne prędkości najczęściej są wyliczane dla 60 kilogramów wagi użytkownika. Przeciętna hulajnoga na akumulator jest w stanie osiągać nawet 30 km/h. W naszej ofercie posiadamy również markę Techlife, której reprezentantka jest w stanie dorównać prędkością pędzącym samochodom - Techlife X9 100 km/h. Jednakże należy pamiętać, że po ścieżce rowerowej możemy poruszać się z prędkością do 20 km/h. Dlatego jeżeli nie zamierzamy jeździć po bezdrożach lub drogach szybkiego ruchu wystarczy jeżeli nasz hulajnoga elektryczna będzie w stanie zapewnić maksymalną prędkość do 30 k/h.

Wygląd i komfort użytkowania


Wygląd i komfort jazdy hulajnogą elektryczną

Te dwa parametry bezpośrednio wiążą się z komfortem jazdy oraz ogólną subiektywną oceną kupowanego sprzętu. Wygląd to oczywiście kwestia indywidualnej oceny jednakże warto zwrócić uwagę na dostępne kolory/warianty pojazdu. Hulajnoga do 2000 zł możemy wymagać solidnego wykonania z elementami aluminium, co zupełnie trudniej znaleźć w budżecie do 1000 zł. W kwestii komfortu użytkowania warto zwrócić uwagę na:

  • wagę urządzenia – najlżejsza ważą tylko 7,9 kg, przeciętnie 12 kg,
  • koła - im większe tym pojazd lepiej amortyzuje drgania,
  • rączki, - łatwość uchwytu oraz odpowiednie tworzywo użyte do wykończenia rączek pomogą w bezpiecznej i nieskrępowanej jeździe,
  • możliwość regulacji kierownicy, dzięki temu unikamy kupienia hulajnogi za wysokie, co jest szczególnie ważne przy zakupie dla najmłodszych,
  • łatwość obsługi (manetka gazu, hamulca oraz tempomatu), odpowiednia czułość manetki oraz odpowiednie rozmieszczenie tempomatu ułatwi poruszanie się pojazdem,
  • amortyzator – nieoceniony element w miejskiej dżungli pełnej kostki brukowej, dziur , krawężników oraz ciekawych mieszanek asfaltowych,

Wyposażenie


Wyposażenie hulajnogi jest bez wątpienia cechą, po której można porównać najwięcej hulajnóg. Większość producentów posiada własne dedykowane możliwości w ramach konkretnych produktów. Zaczynając od hamulców dzielą się na: tylni i przedni, natomiast sposobów hamowania jest kilka: tarczowy, nożny, elektryczny, elektromagnetyczny, mechaniczny, regeneracyjny, somato-sensoryczny, magnetyczny. Na podstawie różnych sposobów hamowania można zauważyć, że istnieją też rozwiązanie, służące odzyskiwaniu energii kinetycznej podczas hamowanie. Taki system mają między innymi hulajnogi Xiaomi. Niektóre posiadają tempomat, który na pewno uprzyjemnia jazdę w przypadku, gdy mamy przed sobą kilometry prostej drogi takiej jak ścieżki rowerowe pod miastem. Natomiast w betonowej dżungli nie jest elementy niezbędnym. Wisienką na torcie wśród wyposażenia jest aplikacja, która umożliwia odblokowanie możliwość hulajnogi czy konfiguracji trybów jazdy.

Hulajnoga elektryczna - gdzie jeździć

Gdzie można jeździć hulajnogą?


Podczas wyboru najlepszego rozwiązania niemniej ważne jest także to, gdzie będziesz jej używał. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieco subtelniejsze, mniejsze hulajnogi przeznaczone głównie do podróżowania po utwardzonych drogach w mieście. Jednak bez problemu znajdziesz także hulajnogi, które będą Ci towarzyszyły podczas wypraw terenowych po trudniejszych powierzchnia (piasek, kamienie).

Jako użytkownik hulajnogi elektrycznej nie masz obowiązku posiadania polisy OC, a ustawa Prawo o ruchu drogowym nie zakłada jej istnienia. Niemniej, wciąż niedoprecyzowane przepisy w pewnym stopniu warunkują jej użytkowanie. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowuje nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, która będzie zakładała ograniczenie prędkości jazdy hulajnogi do 25 km/h (nie oznacza maksymalnej).

Elektryczna hulajnoga cena


Hulajnoga nie musi być sporym wydatkiem. Wszystko zależy od tego czego tak naprawdę potrzebujesz. Chcesz spokojnie przemieszczać się po mieście czy raczej lubisz długie, pełne emocji podróże?

Cena hulajnogi elektrycznej waha się już od ok. 700 zł do nawet 14 000 zł. Wpływ na cenę mają oczywiście parametry urządzenia takie jak: zasięg, maksymalna prędkość, czas ładowania baterii oraz jakość wykonania.

Kupując hulajnogę elektryczną należy pamiętać, że tylko zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Hulajnogi - Podsumowanie


Nie ma co ukrywać, że jednym z kluczowych elementów wpływających na wybór konkretnej hulajnogi o napędzie elektrycznym będzie dla Ciebie jej cena. Dlatego przed rozpoczęciem poszukiwań idealnego sprzętu - dokładnie określ budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogi elektryczne niskobudżetowe, średniej klasy sprzęt, jak i urządzenia z najwyższej półki (cenowej i jakościowej). Określ również jej przeznaczenie. Czy ma służyć tylko okazjonalnie do celów rekreacyjnych czy może zamierzasz na niej jeździć co dziennie do pracy lub szkoły - tutaj warto położyć większy nacisk na jakość wykonania niż na cenę. Nie ma hulajnogi idealnej dla każdego i warto poświecić więcej czasu na odpowiedni dobór tak, aby nie była tylko chwilowy gadżetem, ale również przydatnym środkiem transportu miejskiego czy rekreacji.

Na koniec pamiętaj kto nim będzie jeździł. Jeżeli szukasz hulajnogi dla dziecka możesz zwracać mniejszą uwagę na maksymalną prędkość a bardziej na wagę samego urządzenia. Hulajnoga na akumulator powinna być lekka i posiadać raczej mniejsze koła, co pozwala na jego łatwiejszą sterowność. W dobie rozbudowanych specyfikacji pozostajemy do twojej dyspozycji. Nie krępuj się pisz lub dzwoń do nas.