Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Hulajnogi elektryczne Frugal

Hulajnogi elektryczne Frugal

Polska marka Frugal została stworzona przez ludzi, którzy hulajnogi elektryczne darzą prawdziwą pasją. Oficjalnie działają od roku 2014 r. jednak pierwsze testy pojazdów elektrycznych prowadzili wiele lat wcześniej. Aktualnie posiadają dystrybucję nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii i w Niemczech. W swojej ofercie posiadają różnego rodzaju elektryczne pojazdy wolnobieżne, pojazdy samobalansujące oraz hulajnogi elektryczne.
Te ostatnie cieszą się największą popularnością. Nie bez powodu – produkty marki Frugal cechuje nie tylko wysoka jakość i świetne parametry, ale również nowoczesny, minimalistyczny design.

Brak w magazynie
1749.00 

25 km 25 km/h 350 W

Frugal Spirit w białym kolorze to hulajnoga przeznaczona dla osób ceniących sobie wygodę podczas jazdy. Pojazd został wyposażony w siedzisko oraz kosz. Model Spirit sprawdzi się do jazdy po mieście oraz nieco bardziej wymagających terenach. Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h i na jednym ładowaniu pokonuje dystans 25 km. Z pojazdu mogą korzystać osoby od 14 roku życia.

Brak w magazynie
1749.00 

25 km 25 km/h 350 W

Frugal Spirit to hulajnoga z dobrymi parametrami i oryginalnym wyglądem. Pojazd został wyposażony w siedzisko oraz kosz. Model Spirit sprawdzi się do jazdy po mieście oraz nieco bardziej wymagających terenach. Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h i na jednym ładowaniu pokonuje dystans 25 km. Pojazd został przeznaczony dla osób od 14 roku życia.

Brak w magazynie
1699.00 

25 km 25 km/h 250 W

Frugal Alpha to hulajnoga przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Potrafi rozpędzić się do 25 km/h i przebyć nawet 25 km na jednym ładowaniu. Dużym atutem jest także krótki czas ładowania baterii.

Brak w magazynie
2499.00 

32 km 25 km/h 300 W

Frugal Cyber to wyjątkowy model miejski, który gwarantuje stabilną, wygodną i bezpieczną jazdę między blokami. Umożliwiają to między innymi 10-calowe opony oraz innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe (kod PIN). Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h, a pokonuje nawet 32 km po jednym ładowaniu! Model odpowiedni dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia.

Brak w magazynie
1399.00 

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest Frugal Dynamic. Niewielkie rozmiary, mała waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1399.00 

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest hulajnoga Frugal Dynamic granitowa. Małe rozmiary, niewielka waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
999.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light to pojazd elektryczny przeznaczony zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci od 12 roku życia. Model ten jest niezwykle lekki i poręczny, a krótki czas ładowania baterii (3h) pozwala korzystać z hulajnogi codziennie. Bez problemu rozpędza się do 25 km/h i pokonuje też niewielkie wzniesienia.

Brak w magazynie
849.00 

12 km 25 km/h 200 W

Frugal Dynamic Light w kolorze żółtym to hulajnoga przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 12 roku życia. Jest lekka, mobilna i poręczna, a rozpędza się do 25 km/h. Jej bateria potrzebuje zaledwie 3 godzin do pełnego naładowania, możemy więc korzystać z tej hulajnogi codziennie.

Brak w magazynie
1999.00 

32 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Frugal Touring 2.0 czarno-biała to pojazd idealny do jazdy po mieście. Frugal Touring 2.0 wyróżnia się przede wszystkim 12-calowymi oponami oraz zasięgiem do aż 32 km. Hulajnoga została wyposażona także w koszyk z termicznym pojemnikiem.

Brak w magazynie
1999.00 

32 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Frugal Touring 2.0 w czarno-niebieskiej kolorystyce to pojazd przeznaczony do jazdy po mieście. Jej prędkość maksymalna wynosi 25 km/h, a jej zasięg to aż 32 km. Dużym atutem są 12-calowe koła. Funkcjonalnym dodatkiem jest kosz z termicznym pojemnikiem.


Hulajnogi elektryczne Frugal - cechy


Zalety:

  • kompaktowy rozmiar,

  • wysoka jakość wykonania,

  • niewielka waga (średnio 8-12 kg),

  • różnorodność wyboru, (dla dorosłych, dla dzieci, z siedziskiem)

  • nowoczesny, elegancki design,

  • duże prędkości (nawet 25-30 km/h),

  • ponad godzina ciągłej jazdy,

  • aplikacja mobilna.

Wady:

  • średnie zasięgi (zwykle do 13, 15 lub 18 km),

  • duża waga produktów z serii Basic.

Hulajnogi elektryczne Frugal - Różnorodność


Marka Frugal oferuje hulajnogi elektryczne różnych rodzajów. Wśród nich znajdziemy linie takie jak Twist lub Dynamic, które charakteryzują się klasycznym, sportowym wyglądem oraz bardzo minimalistycznym i nowoczesnym designem. Jeśli lubisz szybką jazdę, na pewno przypadną Ci do gustu modele z serii Passion lub trójkołowa hulajnoga Flexi. Osoby, które liczą przede wszystkim na maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy, znajdą coś dla siebie w serii Basic z siedziskiem lub bez niego.

Hulajnogi elektryczne Frugal - Silnik i prędkość


Zależnie od własnych potrzeb i preferencji, w ofercie marki Frugal znajdziemy modele podstawowe oraz ponadprzeciętnie szybkie. Większość modeli wykorzystuje silnik o mocy 250 W, co przy niewielkich rozmiarach i wadze hulajnogi pozwala rozpędzić się do 23 lub 25 km/h. Wyjątkowa, trójkołowa hulajnoga Flexi posiada silnik o bardzo dużej mocy, równej 450 W, dzięki któremu osiąga nawet 30 km/h. W podstawowej serii Basic wykorzystano silnik 300 W, jednak ze względu na sporą wagę urządzenia, maksymalna prędkość możliwa do osiągnięcia to 18 km/h. W połączeniu z siedziskiem, jest to seria odpowiednia dla dzieci od 14 roku życia oraz wszystkich osób, które najbardziej cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo jazdy.

Hulajnogi elektryczne Frugal - Zasięg i ładowanie


W hulajnogach elektrycznych Frugal wykorzystano akumulatory litowo-jonowe (4.4 Ah, 5.2 Ah, 7.2 lub 8.8 Ah), które pozwalają na przebycie kilkunastu, maksymalnie 25 km na jednym ładowaniu baterii, w zależności od modelu. Czas pełnego naładowania baterii wynosi zwykle od 2 do 5 godzin. Jest to bardzo krótko, szczególnie biorąc pod uwagę, jak długi dystans możemy pokonać za jednym podejściem. Przykładowo, jeśli odległość z domu do miejsca pracy wynosi ok. 2,5 km, to korzystając z modelu Passion lub Flexi, można przez cały tydzień roboczy dojeżdżać do pracy i wracać na hulajnodze, nie przejmując się baterią. W niedzielę wieczorem podłączamy ją do ładowania, a rano znów cieszymy się pełnym akumulatorem i całym tygodniem wygodnej, przyjemnej jazdy.

Hulajnogi Frugal - Komfort i bezpieczeństwo


Hulajnogi elektryczne Frugal projektowane są z troską o szczegóły. Producent nie zapomniał o takich drobiazgach jak przednie podświetlenie lampką LED, migająca lampka z tyłu, amortyzator czy sygnał dźwiękowy (dzwonek lub klakson). Większość modeli posiada wyświetlacz LCD z tempomatem oraz połączenie z aplikacją mobilną. Poszczególne linie różnią się od siebie pewnymi szczegółami, jednak każda z nich jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Hamulec elektromagnetyczny lub tarczowy gwarantują bezpieczne i wygodne hamowanie, a niewielka manetka prędkości w rączce - minimum wysiłku w trakcie jazdy. Możliwość złożenia hulajnogi oraz jej niewielka waga sprawiają, że jej przenoszenie jest całkowicie bezproblemowe. Urządzenia z serii Basic posiadają dodatkowo siedzisko z uchwytem.

Hulajnogi elektryczne Frugal - Aplikacja mobilna


Aplikacja Frugal dostępna jest na systemy Android oraz iOS. Pozwala na dostęp do pełnych danych przebytej trasy, takich jak odległość i prędkość poruszania; przedstawia nam również stan ładowania baterii. Dzięki aplikacji możemy spersonalizować wygląd naszej hulajnogi oraz dodać jej nieco nowoczesności poprzez zmianę koloru oświetlenia podestu i lampy przedniej.

Hulajnogi od Frugala - Wygląd


Wyjątkowy design jest zdecydowaną przewagą marki Frugal nad innymi producentami pojazdów elektrycznych. Wszystkie hulajnogi prezentują się świetnie, a zaprojektowane zostały w sposób minimalistyczny i nowoczesny. Dzięki prostej formie pasuje do nich zarówno elegancki styl jak i młodzieżowy, sportowy look. Sprawdzą się w każdym miejscu, w każdej sytuacji.

Frugal Passion


Hulajnoga elektryczna Frugal Passion białą

Sztandarowym produktem marki Frugal jest hulajnoga Passion. Stworzona została z myślą o tych, którzy chcą poruszać się po mieście w sposób wygodny, stylowy i ekologiczny. Rozwija prędkość do 25 km/h i odznacza się wysokim zasięgiem do 25 km na jednym ładowaniu baterii, które trwa ok. 5-6 godzin. Wszystko to dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 7.5 Ah i silnikowi o mocy 250 W. Zamontowany wyświetlacz LCD wskazuje aktualną prędkość oraz bieżące zużycie baterii, dlatego nigdy nie zaskoczy nas jej nagłe rozładowanie. Z myślą o bezpieczeństwie producent zamontował z przodu oświetlenie LED oraz światło stopu z tyłu. Jako jeden z nielicznych modeli na rynku hulajnoga Frugal Passion posiada aplikację mobilną na system Android oraz iOS. Za jej pomocą możemy śledzić przebieg hulajnogi, prędkość i zużycie baterii oraz zmienić kolor podświetlenia lampy przedniej i podestu. Nie można pominąć kwestii designu. Prosta, minimalistyczna forma, jednolity kolor oraz podświetlany podest sprawiają, że jest to urządzenie zarówno eleganckie i nowoczesne. Do wyboru mamy wersję całkowicie czarną lub białą z błękitnymi wstawkami. W obu wariantach pojawiają się akcenty w formie brązowych rączek. Śmiało można stwierdzić, że jest to jedna z najbardziej stylowych hulajnóg na rynku