Showing all 5 results

Hulajnogi elektryczne Frugal

Hulajnogi elektryczne Frugal

Polska marka Frugal została stworzona przez ludzi, którzy hulajnogi elektryczne darzą prawdziwą pasją. Oficjalnie działają od roku 2014 r. jednak pierwsze testy pojazdów elektrycznych prowadzili wiele lat wcześniej. Aktualnie posiadają dystrybucję nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii i w Niemczech. W swojej ofercie posiadają różnego rodzaju elektryczne pojazdy wolnobieżne, pojazdy samobalansujące oraz hulajnogi elektryczne.
Te ostatnie cieszą się największą popularnością. Nie bez powodu – produkty marki Frugal cechuje nie tylko wysoka jakość i świetne parametry, ale również nowoczesny, minimalistyczny design.

Hulajnogi elektryczne Frugal – cechy


Zalety:

  • kompaktowy rozmiar,

  • wysoka jakość wykonania,

  • niewielka waga (średnio 8-12 kg),

  • różnorodność wyboru, (dla dorosłych, dla dzieci, z siedziskiem)

  • nowoczesny, elegancki design,

  • duże prędkości (nawet 25-30 km/h),

  • ponad godzina ciągłej jazdy,

  • aplikacja mobilna.

Wady:

  • średnie zasięgi (zwykle do 13, 15 lub 18 km),

  • duża waga produktów z serii Basic.

Różnorodność


Hulajnogi elektryczne Frugal _ RÓŻNORODNOŚĆ

Marka Frugal oferuje hulajnogi elektryczne różnych rodzajów. Wśród nich znajdziemy linie takie jak Twist lub Dynamic, które charakteryzują się klasycznym, sportowym wyglądem oraz bardzo minimalistycznym i nowoczesnym designem. Jeśli lubisz szybką jazdę, na pewno przypadną Ci do gustu modele z serii Passion lub trójkołowa hulajnoga Flexi. Osoby, które liczą przede wszystkim na maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy, znajdą coś dla siebie w serii Basic z siedziskiem lub bez niego.

Silnik i prędkość


Zależnie od własnych potrzeb i preferencji, w ofercie marki Frugal znajdziemy modele podstawowe oraz ponadprzeciętnie szybkie. Większość modeli wykorzystuje silnik o mocy 250 W, co przy niewielkich rozmiarach i wadze hulajnogi pozwala rozpędzić się do 23 lub 25 km/h. Wyjątkowa, trójkołowa hulajnoga Flexi posiada silnik o bardzo dużej mocy, równej 450 W, dzięki któremu osiąga nawet 30 km/h. W podstawowej serii Basic wykorzystano silnik 300 W, jednak ze względu na sporą wagę urządzenia, maksymalna prędkość możliwa do osiągnięcia to 18 km/h. W połączeniu z siedziskiem, jest to seria odpowiednia dla dzieci od 14 roku życia oraz wszystkich osób, które najbardziej cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo jazdy.

Zasięg i ładowanie


W hulajnogach elektrycznych Frugal wykorzystano akumulatory litowo-jonowe (4.4 Ah, 5.2 Ah, 7.2 lub 8.8 Ah), które pozwalają na przebycie kilkunastu, maksymalnie 25 km na jednym ładowaniu baterii, w zależności od modelu. Czas pełnego naładowania baterii wynosi zwykle od 2 do 5 godzin. Jest to bardzo krótko, szczególnie biorąc pod uwagę, jak długi dystans możemy pokonać za jednym podejściem. Przykładowo, jeśli odległość z domu do miejsca pracy wynosi ok. 2,5 km, to korzystając z modelu Passion lub Flexi, można przez cały tydzień roboczy dojeżdżać do pracy i wracać na hulajnodze, nie przejmując się baterią. W niedzielę wieczorem podłączamy ją do ładowania, a rano znów cieszymy się pełnym akumulatorem i całym tygodniem wygodnej, przyjemnej jazdy.

Komfort i bezpieczeństwo


Hulajnogi elektryczne Frugal projektowane są z troską o szczegóły. Producent nie zapomniał o takich drobiazgach jak przednie podświetlenie lampką LED, migająca lampka z tyłu, amortyzator czy sygnał dźwiękowy (dzwonek lub klakson). Większość modeli posiada wyświetlacz LCD z tempomatem oraz połączenie z aplikacją mobilną. Poszczególne linie różnią się od siebie pewnymi szczegółami, jednak każda z nich jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Hamulec elektromagnetyczny lub tarczowy gwarantują bezpieczne i wygodne hamowanie, a niewielka manetka prędkości w rączce – minimum wysiłku w trakcie jazdy. Możliwość złożenia hulajnogi oraz jej niewielka waga sprawiają, że jej przenoszenie jest całkowicie bezproblemowe. Urządzenia z serii Basic posiadają dodatkowo siedzisko z uchwytem.

Aplikacja mobilna


Aplikacja Frugal dostępna jest na systemy Android oraz iOS. Pozwala na dostęp do pełnych danych przebytej trasy, takich jak odległość i prędkość poruszania; przedstawia nam również stan ładowania baterii. Dzięki aplikacji możemy spersonalizować wygląd naszej hulajnogi oraz dodać jej nieco nowoczesności poprzez zmianę koloru oświetlenia podestu i lampy przedniej.

Wygląd


Wyjątkowy design jest zdecydowaną przewagą marki Frugal nad innymi producentami pojazdów elektrycznych. Wszystkie hulajnogi prezentują się świetnie, a zaprojektowane zostały w sposób minimalistyczny i nowoczesny. Dzięki prostej formie pasuje do nich zarówno elegancki styl jak i młodzieżowy, sportowy look. Sprawdzą się w każdym miejscu, w każdej sytuacji.

Frugal Passion


Frugal Passion

Sztandarowym produktem marki Frugal jest hulajnoga Passion. Stworzona została z myślą o tych, którzy chcą poruszać się po mieście w sposób wygodny, stylowy i ekologiczny. Rozwija prędkość do 25 km/h i odznacza się wysokim zasięgiem do 25 km na jednym ładowaniu baterii, które trwa ok. 5-6 godzin. Wszystko to dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 7.5 Ah i silnikowi o mocy 250 W. Zamontowany wyświetlacz LCD wskazuje aktualną prędkość oraz bieżące zużycie baterii, dlatego nigdy nie zaskoczy nas jej nagłe rozładowanie. Z myślą o bezpieczeństwie producent zamontował z przodu oświetlenie LED oraz światło stopu z tyłu. Jako jeden z nielicznych modeli na rynku hulajnoga Frugal Passion posiada aplikację mobilną na system Android oraz iOS. Za jej pomocą możemy śledzić przebieg hulajnogi, prędkość i zużycie baterii oraz zmienić kolor podświetlenia lampy przedniej i podestu. Nie można pominąć kwestii designu. Prosta, minimalistyczna forma, jednolity kolor oraz podświetlany podest sprawiają, że jest to urządzenie zarówno eleganckie i nowoczesne. Do wyboru mamy wersję całkowicie czarną lub białą z błękitnymi wstawkami. W obu wariantach pojawiają się akcenty w formie brązowych rączek. Śmiało można stwierdzić, że jest to jedna z najbardziej stylowych hulajnóg na rynku

Czytaj więcej
Promocja!
1488.99  1429.00 

Hulajnoga elektryczna

18 km 25 km/h 250 W

Ekologiczną, wygodną i tanią alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej jest hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic. Niewielkie rozmiary, mała waga (12 kg) i system szybkiego składania pozwalają na zabranie jej ze sobą w każde miejsce, a jej minimalistyczny design sprawdzi się w każdych okolicznościach. Silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie nawet 25 km/h, a pojemny akumulator zapewnia nawet 18 km ciągłej jazdy po 4 godzinach ładowania.

1878.99 

Hulajnoga elektryczna

25 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Frugal Passion to flagowy produkt tej marki. Rozpędza się do 25 km/h, a na jednym ładowaniu baterii jest w stanie przejechać nawet 25 km. Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi 6 godzin. Połączenie z aplikacją mobilną pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem oraz zmianę koloru podświetlenia podestu.

1269.00 

Hulajnoga elektryczna

15 km 18 km/h 300 W

Hulajnoga elektryczna Frugal Basic rozpędza się do 18 km/h i potrafi przebyć nawet 15 km bez przerwy. Naładowanie baterii do pełna trwa 6-8 godzin. Ten model przeznaczony jest zarówno dla dzieci i dorosłych.

Brak w magazynie
1369.00 

Hulajnoga elektryczna

15 km 18 km/h 300 W

W tym wariancie hulajnoga elektryczna Frugal Basic została wyposażona w dodatkowe, demontowane siedzisko, którego wysokość można łatwo regulować do własnych potrzeb. Jest to model idealny dla dzieci - osiąga prędkość 18 km/h i jest w stanie przejechać nawet 15 km na jednym ładowaniu. Ponowne naładowanie baterii trwa 6-8 godzin. Szerokie opony i duży podest gwarantują maksymalny komfort użytkowania.

Promocja!
878.99  699.99 

Hulajnoga elektryczna

13 km 23 km/h 250 W

Lekka, poręczna hulajnoga elektryczna Frugal Twist to ekologiczna i wygodna alternatywa dla innych środków transportu. Wyróżnia się niewielką wagą (7,5 kg) oraz niespotykanie krótkim czasem ładowania baterii (2 godziny). Na pełnym akumulatorze jest w stanie przejechać nawet do 13 km, a 250 W silnik umożliwia osiągnięcie prędkości równej 23 km/h. Oświetlenie LED, hamulec tarczowy i sygnał dźwiękowy zadbają o bezpieczeństwo użytkownika.