Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Hulajnogi elektryczne Vsett

VSETT Intelligent Technology Co. jest młodą firmą, która powstała w 2018 roku. Zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem hulajnóg elektrycznych. Produkty firmy Vsett wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. W ofercie można znaleźć zarówno hulajnogi miejskie jak i terenowe. Vsett nieustannie doskonali swoje produkty, spełniając wymagania i wpływając na pełną satysfakcję swoich klientów.

Brak w magazynie
11899.00 

85 km 75 km/h 2800 W

Hulajnoga Vsett 10+ została stworzona do jazdy w ekstremalnych warunkach. Jej prędkość maksymalna wynosi 75 km/h, a zasięg to aż 85 kilometrów. Hulajnoga została wyposażona we wszelkie niezbędne elementy oraz innowacyjną blokadę antykradzieżową.

Brak w magazynie
14999.00 

150 km 85 km/h 3000 W

Hulajnoga Vsett 11+ to pojazd, który nie ma sobie równych.  Dzięki aż dwóm silnikom o łącznej mocy 3000 W, można rozwinąć prędkość do 85 km/h, pokonując przy tym niekończące się trasy.

Promocja!
Brak w magazynie
3699.00 

50 km 40 km/h 600 W

Hulajnoga elektryczna Vsett 8 to pojazd stworzony do jazdy po mieście. Jej główną zaletą jest duża moc silnika (600W) oraz zasięg na poziomie aż 50 km!

Promocja!
Brak w magazynie
5499.00 

60 km 40 km/h 650 W

Hulajnoga Vsett 9 to tani, szybki, ekologiczny środek transportu. Jej prędkość max. wynosi 40 km/h, a zasięg to aż 60 km.

Promocja!
Brak w magazynie
6999.00 

70 km 50 km/h 1300 W

Hulajnoga Vsett 9+ to ulepszona wersja modelu Vsett 9. Pojazd został wyposażony w dwa silniki o łącznej mocy 1300W. Hulajnoga rozpędza się do 50 km/h. pokonując przy tym zasięg do 70 km.


Hulajnogi elektryczne Vsett- Cechy

Zalety Vsett

 • mocny silnik,
 • pojemny akumulator,
 • duże opony,
 • zabezpieczenie antykradzieżowe,
 • duży zasięg,
 • kierunkowskazy,
 • mocne oświetlenie,
 • tempomat,
 • duży udźwig,
 • podwójny amortyzator,
 • system szybkiego składania,
 • klasa wodoodporności IP44.

Wady Vsett

 • wysoka cena,
 • długi czas ładowania.

Hulajnogi Vsett - Silnik 3000 W

Dużym atutem hulajnóg elektrycznych marki Vsett jest duża moc silnika. Każdy model został wyposażony w silnik, który pozwala na szybkie osiągnięcie maksymalnej prędkości. Moc poszczególnych pojazdów kształtuje się od 650 W do aż 3000 W! Hulajnogi z największymi osiągami (9+, 10+, 11+) zostały wyposażone w aż dwa silniki. Modele Vsett charakteryzują się także dużym zasięgiem (od 40 km/h do 85 km/h). Dzięki tak wysokim parametrom możemy wybrać się w długą podróż, o nic się nie martwiąc. Ponadto każdy pojazd został wyposażony w tempomat, za pomocą którego możemy ustawić stałą prędkość pojazdu do aktualnie panujących warunków.

Hulajnogi elektryczne Vsett - Vsett 11+

Hulajnogi elektryczne Vsett- blokada antykradzieżowa

Hulajnogi Vsett - Innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe

Wszystkie modele Vsett zostały wyposażone w innowacyjny system zabezpieczenia. Aby uruchomić hulajnogę należy najpierw przyłożyć unikalną kartę do czytnika znajdującego się na kierownicy pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu stajesz się jedynym użytkownikiem urządzenia.

Hulajnogi Vsett - Kompletne wyposażanie

Producent zadbał, aby każdy pojazd z jego oferty był wyposażony we wszelkie niezbędne elementy, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Hulajnogi posiadają duże opony oraz podwójną amortyzację, dzięki czemu jazda jest niezwykle płynna, a przeszkody napotkane na drodze zostają bezproblemowo pokonane. O dobrą widoczność na drodze po zmroku dba mocne oświetlenie LED. Ponadto każdy model został wyposażony w kierunkowskazy oraz szybki system składania. Na kierownicy hulajnóg został zamontowany wyświetlacz, który informuje nas o najważniejszych rzeczach, takich jak: aktualna prędkość, poziom naładowania baterii, przebieg czy wybrany tryb jazdy.