Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Hulajnogi elektryczne Razor

Razor to sprawdzona marka, która działa na rynku od wielu lat. W swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne dla dzieci i dorosłych: hulajnogi, deskorolki, wrotki na buty, Crazy Cart, niewielkie skutery i wiele innych. Wśród hulajnóg znajdziemy zarówno modele klasyczne, trójkołowe, wyczynowe oraz przede wszystkim – z napędem elektrycznym. Produkty tej firmy posiadają innowacyjne rozwiązania techniczne oraz zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość i długą żywotność.

Brak w magazynie
1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core fioletowa to model przeznaczony dla dzieci, który rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Maksymalny udźwig hulajnogi to 54 kg. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

Brak w magazynie
1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core niebieska to idealny model dla dzieci, ponieważ rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Hulajnoga ma maksymalny udźwig 54 kg. Efektywny hamulec i system kick-to-start zadba o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

Brak w magazynie
1099.00 

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga Razor E100 Power Core Red Alu to model dedykowany dzieciom, ze względu na maksymalną prędkość 17 km/h . Hulajnoga pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Jej maksymalny udźwig 54 kg. Skuteczny hamulec i system kick-to-start zadba o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

Brak w magazynie
1499.00 

12,5 km 19 km/h 200 W

Razor E200 (mocniejsza wersja E100) stworzona została z myślą o najmłodszych użytkownikach. Silnik o mocy 250W pozwala na osiągnięcie prędkości 19 km/h, a pełny akumulator pozwala na 40 min ciągłej jazdy. Czas ponownego naładowania baterii wynosi 8-12 godzin. Szerokie 9 calowe opony sprawdzają się na każdej nawierzchni i gwarantują stabilną jazdę. Sportowy wygląd hulajnogi przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Promocja!
Brak w magazynie
1599.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300S szara to pojazd dedykowany młodzieży od 13 roku życia. Jej prędkość  maksymalna to 24 km/h i pozwala  na 40 min nieprzerwanej jazdy. Hulajnoga posiada szeroki podest i wygodne siedzisko pozwalają na komfortową jazdę. Sportowa stylistyka przypadnie do gustu wszystkim młodym użytkownikom.

Brak w magazynie
899.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor E90 PowerCore Glow kierowana jest dla dzieci od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 różowa sugerowana jest dla dziewczynek w wieku od 8 roku życia. Rozpędza się do 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Posiada szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
888.00 

20 km 16 km/h

Hulajnoga Razor Power Core E90 zielona przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Osiąga prędkość 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Brak w magazynie
1799.00 

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga Razor E300 szara zalecana jest dla nastolatków. Potrafi rozpędzić się do 24 km/h i pozwala na jazdę nawet przez 40 min bez przerwy. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg.

Brak w magazynie
1099.00 

10 km 16 km/h

Hulajnoga dla dziecka musi nie tylko dostarczać frajdy i dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi być odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Razor E100 Glow spełnia wszystkie te wymogi. Osiąga prędkość 16 km/h i pozwala na 40 min ciągłej jazdy po jednym naładowaniu baterii. Szerokie opony i pewny hamulec ręczny gwarantują stabilną, bezpieczną jazdę, a podświetlany podest wyróżnia hulajnogę z tłumu i wprawia w zachwyt wszystkich najmłodszych użytkowników. Zalecana jest powyżej 8 roku życia.


Hulajnogi elektryczne Razor - cechy


Zalety

  • duża wytrzymałość (materiały wysokiej jakości),

  • konkurencyjna cena (część modeli poniżej 1000 zł),

  • modele dla dzieci (niewielki rozmiar, ograniczona prędkość),

  • sportowy wygląd.

Wady

  • niewielkie zasięgi (do kilkunastu kilometrów),
  • niskie prędkości (przeważnie 16/17 km/h),

  • długi czas ładowania (nawet do 8 godzin).

Hulajnogi elektryczne Razor - Najwyższa jakość


Wysoka jakość to niepodważalna zaleta produktów marki Razor. Każda hulajnoga elektryczna posiada swój własny numer seryjny, a cała linia produkcyjna podlega ścisłej i surowej kontroli. Zarówno stare jak i nowe modele poddawane są ciągłym testom przez producenta i samych użytkowników, a kolejne produkty powstają przy udziale najlepszych projektantów z całego świata. Wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i cieszą się dużym powodzeniem wśród profesjonalistów. Hulajnogi elektryczne Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych na rynku.

Hulajnogi elektryczne Razor - Różnorodność


Firma Razor oferuje szeroki wybór hulajnóg elektrycznych. Wśród nich znajdziemy zarówno modele dedykowane dzieciom, jak i te stworzone z myślą o dorosłych. Hulajnogi o klasycznym wyglądzie przypadną do gustu tym, dla których liczy się frajda i sportowy styl jazdy, a osoby które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo na pewno zainteresują się wariantem z zainstalowanym siedziskiem.

Hulajnogi elektryczne Razor - Silnik i prędkość


Hulajnogi Razor wykorzystują jednobiegunowy silnik o wysokim momencie obrotowym, napędzany łańcuchem; w Razor E-Prime zastosowano silnik indukcyjny o mocy 250 W. Znaczy to tyle, że większość modeli bez problemu osiąga prędkość 16/17 km/h, a w niektórych przypadkach nawet 24 km/h! Są to prędkości, które z jednej strony pozwalają na szybkie i wygodne przemieszczanie się, ale z drugiej przy ewentualnym upadku nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Oczywiście musimy pamiętać o tym, żeby dla bezpieczeństwa zakładać odpowiedni kask i ochraniacze.

Hulajnogi Razor - Zasięg i ładowanie


Zależnie od modelu hulajnogi, firma Razor stosuje akumulatory bezobsługowe 12V lub 24V (dwa 12V). Pełna bateria wystarcza zazwyczaj na ok. 40-60 min jazdy, a czas ponownego naładowania znacząco różni się w zależności od modelu. Przeważnie mieści się jednak w zakresie 8-12 godzin. Nie jest to więc rozwiązanie dla osób niecierpliwych lub tych, które hulajnogę traktują jako jeden z podstawowych środków transportu. Doskonale jednak nada się do użytku rekreacyjnego, szczególnie przez dzieci.

Hulajnogi elektryczne Razor - Komfort i bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo korzystania z produktów Razor w dużej mierze leży w ich bezawaryjności. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, hulajnogi elektryczne tej marki cechuje bardzo duża wytrzymałość. Aby uniemożliwić nieplanowane włączenie silnika, uruchamia się on dopiero w momencie odepchnięcia nogą od podłoża. Prędkość reguluje się manetką przyspieszenia przy rączce w kierownicy, a zatrzymuje ręcznie sterowanym hamulcem przednim. Daje to pełną kontrolę nad sprzętem, a w związku z tym maksymalne bezpieczeństwo. Część modeli, np. Razor E300S posiada możliwość zamontowania siedziska, co znacząco poprawia komfort jazdy.

Hulajnogi od Razora - Sportowy wygląd


Tym, co wyróżnia produkty Razor na tle innych marek jest ich typowo sportowy wygląd. Prosta forma, dynamiczne wzory i kontrastowe barwy  - to cechy charakterystyczne pojazdów tej firmy. Dodatki, takie jak podświetlany podest szczególnie przypadną do gustu młodszym użytkownikom. Bez problemu znajdziemy też modele bardziej stonowane i eleganckie, przeznaczone dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych, jak np. Razor E-Prime lub Razor E300S.

Hulajnogi elektryczne Razor - Konkurencyjna cena


Hulajnogi elektryczne to niemały wydatek, sięgający często nawet kilku tysięcy złotych. Firma Razor wyróżnia się produktami, które cechuje jednocześnie wysoka jakość i niska cena. Koszt większości z nich waha się w okolicach tysiąca złotych, a w zależności od modelu hulajnogi, jej prędkości, zasięgu i udźwigu, znajdziemy zarówno takie za 1500 zł, jak i 700 zł. Niewiele marek na rynku oferuje produkty za mniej niż tysiąc złotych, a w ofercie Razora znajdziemy takich kilka.

Razor E100


Jednym z produktów firmy Razor, cieszących się największą popularnością, jest hulajnoga elektryczna Razor E100. Model ten został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Nie lada gratką dla dzieci jest wyjątkowy podest - po dodaniu gazu zapalają się diody i podświetlają go na niebiesko. W pełni naładowana bateria pozwala na jazdę przez 40 min bez przerwy, a maksymalna prędkość, jaką rozwija hulajnoga, to 16 km/h. Reguluje się ją za pomocą manetki w kierownicy, a zatrzymuje ręcznym hamulcem. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, hulajnoga startuje dopiero po odepchnięciu się nogą. Wytrzymuje ciężar do 54 kg. Szerokie 8-calowe koła zapewniają wysoki komfort - nie straszny im żaden chodnik i nierówna powierzchnia. Czas ładowania akumulatora wynosi do 8 godzin, więc podłączając go przed snem, rano znów możemy cieszyć się jazdą.