Showing all 6 results

Hulajnogi elektryczne Razor

Razor to sprawdzona marka, która działa na rynku od wielu lat. W swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne dla dzieci i dorosłych: hulajnogi, deskorolki, wrotki na buty, Crazy Cart, niewielkie skutery i wiele innych. Wśród hulajnóg znajdziemy zarówno modele klasyczne, trójkołowe, wyczynowe oraz przede wszystkim – z napędem elektrycznym. Produkty tej firmy posiadają innowacyjne rozwiązania techniczne oraz zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość i długą żywotność.

Hulajnogi elektryczne Razor – cechy


Zalety

  • duża wytrzymałość (materiały wysokiej jakości),

  • konkurencyjna cena (część modeli poniżej 1000 zł),

  • modele dla dzieci (niewielki rozmiar, ograniczona prędkość),

  • sportowy wygląd.

Wady

  • niewielkie zasięgi (do kilkunastu kilometrów),
  • niskie prędkości (przeważnie 16/17 km/h),

  • długi czas ładowania (nawet do 8 godzin).

Najwyższa jakość


Wysoka jakość to niepodważalna zaleta produktów marki Razor. Każda hulajnoga elektryczna posiada swój własny numer seryjny, a cała linia produkcyjna podlega ścisłej i surowej kontroli. Zarówno stare jak i nowe modele poddawane są ciągłym testom przez producenta i samych użytkowników, a kolejne produkty powstają przy udziale najlepszych projektantów z całego świata. Wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i cieszą się dużym powodzeniem wśród profesjonalistów. Hulajnogi elektryczne Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych na rynku.

Różnorodność


Firma Razor oferuje szeroki wybór hulajnóg elektrycznych. Wśród nich znajdziemy zarówno modele dedykowane dzieciom, jak i te stworzone z myślą o dorosłych. Hulajnogi o klasycznym wyglądzie przypadną do gustu tym, dla których liczy się frajda i sportowy styl jazdy, a osoby które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo na pewno zainteresują się wariantem z zainstalowanym siedziskiem.

Silnik i prędkość


Hulajnogi Razor wykorzystują jednobiegunowy silnik o wysokim momencie obrotowym, napędzany łańcuchem; w Razor E-Prime zastosowano silnik indukcyjny o mocy 250 W. Znaczy to tyle, że większość modeli bez problemu osiąga prędkość 16/17 km/h, a w niektórych przypadkach nawet 24 km/h! Są to prędkości, które z jednej strony pozwalają na szybkie i wygodne przemieszczanie się, ale z drugiej przy ewentualnym upadku nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Oczywiście musimy pamiętać o tym, żeby dla bezpieczeństwa zakładać odpowiedni kask i ochraniacze.

Zasięg i ładowanie


Zależnie od modelu hulajnogi, firma Razor stosuje akumulatory bezobsługowe 12V lub 24V (dwa 12V). Pełna bateria wystarcza zazwyczaj na ok. 40-60 min jazdy, a czas ponownego naładowania znacząco różni się w zależności od modelu. Przeważnie mieści się jednak w zakresie 8-12 godzin. Nie jest to więc rozwiązanie dla osób niecierpliwych lub tych, które hulajnogę traktują jako jeden z podstawowych środków transportu. Doskonale jednak nada się do użytku rekreacyjnego, szczególnie przez dzieci.

Komfort i bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo korzystania z produktów Razor w dużej mierze leży w ich bezawaryjności. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, hulajnogi elektryczne tej marki cechuje bardzo duża wytrzymałość. Aby uniemożliwić nieplanowane włączenie silnika, uruchamia się on dopiero w momencie odepchnięcia nogą od podłoża. Prędkość reguluje się manetką przyspieszenia przy rączce w kierownicy, a zatrzymuje ręcznie sterowanym hamulcem przednim. Daje to pełną kontrolę nad sprzętem, a w związku z tym maksymalne bezpieczeństwo. Część modeli, np. Razor E300S posiada możliwość zamontowania siedziska, co znacząco poprawia komfort jazdy.

Sportowy wygląd


Tym, co wyróżnia produkty Razor na tle innych marek jest ich typowo sportowy wygląd. Prosta forma, dynamiczne wzory i kontrastowe barwy  – to cechy charakterystyczne pojazdów tej firmy. Dodatki, takie jak podświetlany podest szczególnie przypadną do gustu młodszym użytkownikom. Bez problemu znajdziemy też modele bardziej stonowane i eleganckie, przeznaczone dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych, jak np. Razor E-Prime lub Razor E300S.

Konkurencyjna cena


Hulajnogi elektryczne to niemały wydatek, sięgający często nawet kilku tysięcy złotych. Firma Razor wyróżnia się produktami, które cechuje jednocześnie wysoka jakość i niska cena. Koszt większości z nich waha się w okolicach tysiąca złotych, a w zależności od modelu hulajnogi, jej prędkości, zasięgu i udźwigu, znajdziemy zarówno takie za 1500 zł, jak i 700 zł. Niewiele marek na rynku oferuje produkty za mniej niż tysiąc złotych, a w ofercie Razora znajdziemy takich kilka.

Razor E100


Jednym z produktów firmy Razor, cieszących się największą popularnością, jest hulajnoga elektryczna Razor E100. Model ten został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Nie lada gratką dla dzieci jest wyjątkowy podest – po dodaniu gazu zapalają się diody i podświetlają go na niebiesko. W pełni naładowana bateria pozwala na jazdę przez 40 min bez przerwy, a maksymalna prędkość, jaką rozwija hulajnoga, to 16 km/h. Reguluje się ją za pomocą manetki w kierownicy, a zatrzymuje ręcznym hamulcem. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, hulajnoga startuje dopiero po odepchnięciu się nogą. Wytrzymuje ciężar do 54 kg. Szerokie 8-calowe koła zapewniają wysoki komfort – nie straszny im żaden chodnik i nierówna powierzchnia. Czas ładowania akumulatora wynosi do 8 godzin, więc podłączając go przed snem, rano znów możemy cieszyć się jazdą.

Czytaj więcej
1099.00 

Hulajnoga elektryczna

10 km 16 km/h

Hulajnoga dla dziecka musi nie tylko dostarczać frajdy i dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi być odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Hulajnoga elektryczna Razor E100 Glow spełnia wszystkie te wymogi. Osiąga prędkość 16 km/h i pozwala na 40 min ciągłej jazdy po jednym naładowaniu baterii. Szerokie opony i pewny hamulec ręczny gwarantują stabilną, bezpieczną jazdę, a podświetlany podest wyróżnia hulajnogę z tłumu i wprawia w zachwyt wszystkich najmłodszych użytkowników. Zalecana jest powyżej 8 roku życia.

1099.00 

Hulajnoga elektryczna

17 km 17 km/h 100 W

Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core to model przeznaczony dla dzieci, który rozpędza się do 17 km/h i pozwala na 60 min ciągłej jazdy na jednym ładowaniu. Maksymalny udźwig hulajnogi to 54 kg. System kick-to-start oraz efektywny hamulec dbają o bezpieczeństwo młodego użytkownika.

1499.00 

Hulajnoga elektryczna

12,5 km 19 km/h 200 W

Hulajnoga elektryczna Razor E200 (mocniejsza wersja E100) stworzona została z myślą o najmłodszych użytkownikach. Silnik o mocy 250W pozwala na osiągnięcie prędkości 19 km/h, a pełny akumulator pozwala na 40 min ciągłej jazdy. Czas ponownego naładowania baterii wynosi 8-12 godzin. Szerokie 9 calowe opony sprawdzają się na każdej nawierzchni i gwarantują stabilną jazdę. Sportowy wygląd hulajnogi przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Brak w magazynie
1599.00 

Hulajnoga elektryczna

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Razor E300 przeznaczona jest dla nastolatków. Osiąga prędkość 24 km/h i pozwala na jazdę przez 40 min bez przerwy. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg.

Promocja!
1699.00  1599.00 

Hulajnoga elektryczna

16 km 24 km/h 250 W

Hulajnoga elektryczna Razor E300S to model dedykowany młodzieży od 13 roku życia. Rozpędza się do 24 km/h i gwarantuje nawet do 40 min nieprzerwanej jazdy. Szeroki podest i wygodne siedzisko pozwalają na komfortową jazdę według własnych preferencji. Sportowa stylistyka hulajnoga przypadnie do gustu wszystkim młodym użytkownikom.

888.00 

Hulajnoga elektryczna

20 km 16 km/h

Hulajnoga elektryczna Razor Power Core E90 przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Osiąga prędkość 16 km/h i w porównaniu do innych modeli pozwala na długi czas nieprzerwanego użytkowania - aż 80 min na jednym ładowaniu. Szeroki podest z włącznikiem silnika, technologia kick-to-start i wygodny przycisk przyspieszenia zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy.