Wyświetlanie jednego wyniku

Hulajnogi elektryczne Airwheel

Hulajnogi elektryczne AirWheel

Firma Airwheel specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji pojazdów elektrycznych oraz innych urządzeń opartych na technologii litowo-jonowej. Tworzy ją ponad 100 inżynierów i konstruktorów.

Promocja!
Brak w magazynie
1999.00 

20 km 25 km/h 250 W

Airwheel Z5S strong to hulajnoga z wymiennym akumulatorem. Umożliwia rozpędzenie się do prędkości do 25 km/h i przejechanie aż 20 km na jednym ładowaniu. Wbudowana lampka i odblaski pozwalają na jazdę nawet po zmroku. Dzięki dołączonej aplikacji sprawdzisz między innymi zasięg i stopień naładowania baterii, przejechaną trasę oraz ustawisz maksymalną prędkość.


Urządzenia Airwheel cechuje wytrzymałość, bezpieczeństwo i duże osiągi, a potwierdzają to ośrodki badawcze z całego świata. W ofercie Airwheel znaleźć można takie pojazdy elektryczne, jak: monocykle, segwaye, deskorolki, rowery, skutery, hulajnogi, a nawet elektryczny wózek inwalidzki. Sprzedają również części zamienne i akcesoria do tych produktów. Hulajnogi elektryczne Airwheel cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród miłośników tego typu pojazdów. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości wykonania, dużego komfortu jazdy oraz połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną.

Hulajnogi elektryczne Airwheel - cechy


Zalety

  • duża prędkość (do 25 km/h),

  • krótki czas ładowania (2 godziny),

  • wymienny akumulator,

  • połączenie z aplikacją mobilną,

  • rozkładane podesty,

  • port USB w baterii (do podłączenia lampki lub telefonu).

Wady

  • niewielkie zasięgi do 16/20 km (niecała godzina jazdy),
  • duża waga (12-13 kg).

Hulajnogi elektryczne Airwheel - Silnik i prędkość


W hulajnogach elektrycznych Airwheel wykorzystano silnik wykonany z magnetycznej stali N45 o mocy 250W, który zapewnia wysoką wydajność oraz cichą pracę. Maksymalna prędkość, jaką można dzięki niemu osiągnąć to 25 km/h, jednak dzięki aplikacji mobilnej można ustawić ten próg dowolnie nisko, np. do 7 km/h. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie dla dzieci, które korzystają z hulajnogi elektrycznej.

hulajnogi elektryczne Airwheel - Zasięg i ładowanie


Firma Airwheel w swoich hulajnogach korzysta z dwóch rodzajów akumulatorów litowo-jonowych: 168,2 Wh lub 247 Wh. Pozwala to na zasięg do 16-20 km, czyli niecała godzina ciągłej jazdy na największej prędkości. Wprawdzie na rynku znaleźć można hulajnogi z większym zasięgiem, jednak Airwheel nadrabia to niesamowicie krótkim czasem ładowania, który wynosi zaledwie 90 do 120 min. W przypadku innych firm pełne naładowanie baterii często wynosi 5 lub nawet 8 godzin.

Hulajnogi Airwheel - Wymienny akumulator


Dużą przewagą produktów Airwheel jest ich wymienny akumulator. Dzięki modułowej konstrukcji można w szybki sposób wyjąć sam akumulator i podłączyć go do ładowania, bez konieczności zabierania ze sobą całej hulajnogi. Zwykle pełne naładowanie trwa 90-120 min, co jest świetnym wynikiem w porównaniu z innymi modelami na rynku. Ponadto bateria Airwheel posiada wbudowany port USB, który służy do podłączenia lampki lub pełni rolę powerbanku dla smartfona. Port ładowania znajduje się w górnej części baterii i posiada dodatkową zaślepkę, które chronią go przed kontaktem z piaskiem i wilgocią.

hulajnoga elektryczna airwheel z5 strong wyjmowany akumulator

Hulajnogi elektryczne Airwheel - Komfort i bezpieczeństwo


Firma Airwheel dba o to, żeby korzystanie z ich produktów było jak najbardziej komfortowe i bezpieczne. W związku z tym w swoich hulajnogach elektrycznych zastosowali wiele mniejszych i większych udogodnień. Najważniejszy z nich to wymienny akumulator, który można wyjąć i podłączyć do ładowania bez zabierania ze sobą całej hulajnogi. Jest to bardzo duże ułatwienie, biorąc pod uwagę jej wagę (ok. 12 kg). Jeśli jednak postanowimy przenieść ze sobą hulajnogę, ułatwi nam to możliwość jej złożenia. Kierownica została stworzona w taki sposób, żeby można było nie tylko złożyć ją wzdłuż podestu, ale również zamknąć same rączki. Ponadto jej wysokość można regulować według własnego wzrostu i preferencji. W trakcie jazdy przydatne są również rozkładane podesty, które ułatwiają utrzymanie równowagi i nie wymuszają na nas mało wygodnej, bocznej postawy. Podczas podróżowania nocą, bezpieczeństwo zapewni nam przednia lampka o mocy 150 lumenów, czerwony odblask z tyłu oraz światło hamowania. Podwójna amortyzacja w formie amortyzatorów sprężynowych oraz szerokie, 8 calowe dętkowe koła zapewniają nam pełen komfort jazdy nawet na wyboistej drodze i kostce brukowej. Producent zadbał nawet o takie szczegóły jak niewielkihaczyk na kierownicy, który służy do zawieszenia torebki lub torby z zakupami.

Hulajnogi od Airwheela - Aplikacja mobilna


aplikacja airwheel z5s

Hulajnogi elektryczne to nowoczesny środek transportu i w związku z tym niektórzy producenci umożliwiają nam połączenie się z hulajnogą za pomocą aplikacji mobilnej. Nie inaczej jest z firmą Airwheel. Wbudowany interfejs bluetooth umożliwia połączenie ze smartfonem za pomocą aplikacji Airwheel APP. Dzięki niej można sprawdzić takie informacje, jak aktualna prędkość, zasięg i pokonana trasa. Tą ostatnią śledzi i zapisuje wbudowany moduł z mapami.

Airwheel Z5S Strong


Hulajnoga elektryczna Airwheel Z5S Strong to sztandarowy produkt tej marki. Stworzona została jako nowoczesny środek transportu, rozwiązanie, które zastąpi samochód, autobus czy tramwaj na krótkich odcinkach. Dzięki hulajnodze zwykła droga do pracy lub szkoły może być pokonywana w sposób przyjemny, tani i ekologiczny. Hulajnoga ta potrafi rozpędzić się do 25 km/h i na jednym ładowaniu baterii pokonać dystans 16 km. Ponowne naładowanie trwa niesamowicie krótko - wystarczy tylko 120 min żeby znów cieszyć się jazdą. Posiada ona wszystkie możliwe udogodnienia: składaną kierownicę z regulowaną wysokością, wymienny akumulator z portem USB, podwójną amortyzację, rozkładany podest, szerokie kółka, niewielki haczyk do zawieszenia torby oraz możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Ponadto model Airwheel Z5S Strong charakteryzuje się jednocześnie sportowym i eleganckim wyglądem. To produkt pierwszej klasy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.