Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt

Blaupunkt to znane niemieckie przedsiębiorstwo produkujące sprzęt elektroniczny, a jednocześnie jeden z największych na świecie producentów akcesoriów do samochodów. W ich ofercie znaleźć można również trzy hulajnogi elektryczne do użytku miejskiego. Każda z nich może pochwalić się krótkim czasem ładowania baterii, bogatym wyposażeniem oraz nowoczesnym wyglądem.

Brak w magazynie
1599.00 

20 km 25 km/h 250 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC608 to model miejski o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Posiada standardowe dla pojazdów tego typu parametry: rozpędza się do 25 km/h, a po ładowaniu przez 5 godzin pokonuje nawet 20 km trasę bez przerwy.

Brak w magazynie
1799.00 

20 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 EDITION to biała wersja hulajnogi ESC808. W zestawie otrzymujemy dużą torbę transportową dla hulajnogi, która przyda się w podróży. Hulajnoga wyróżnia się wymienną baterią z krótkim czasem ładowania.

Brak w magazynie
1799.00 

20 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 to ekologiczny pojazd miejski, który wyróżnia się niezwykle krótkim czasem ładowania baterii - uzupełnienie jej trwa zaledwie 2 godziny! Akumulator można w prosty sposób wyjąć i zastąpić go nowym.

Brak w magazynie
2299.00 

40 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Blaupunkt ESC910 to model miejski o dużej mocy i jeszcze większym zasięgu - pokonuje nawet 40 km po jednym ładowaniu! Jego baterię można w prosty sposób wyjąć i naładować lub zastąpić nową, pełną. Hulajnoga posiada 10’’ pompowane koła, które zapewniają wysoki komfort jazdy po miejskich nierównościach.


Hulajnogi elektryczne Blaupunkt - Cechy

Zalety Techlife

 • krótki czas ładowania,
 • wymienna bateria,
 • standardowa prędkość 25 km/h,
 • trzy tryby jazdy,
 • pompowane koła dętkowe,
 • tempomat,
 • wyświetlacz,
 • oświetlenie,
 • dzwonek.

Wady Techlife

 • brak amortyzatora,
 • stosunkowo duża waga,
 • brak blokady antykradzieżowej,
 • krótki zasięg.

Hulajnogi Blaupunkt - Silnik i prędkość

Hulajnogi marki Blaupunkt należą do kategorii modeli miejskich i posiadają parametry, które sprawdzą się właśnie w miejskich warunkach. Model ESC608 posiada standardowy silnik 250W, a pozostałe dwa modele - silnik 350W. W każdym przypadku pojazd rozpędza się do dozwolonych 25 km/h, choć prędkość tą możemy ograniczyć wybierając inny tryb jazdy (do wyboru są trzy). Każda hulajnoga wyposażona została w tempomat, który włącza się automatycznie.

Hulajnogi Blaupunkt - Silnik i prędkość

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt - Zasięg i ładowanie

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt - Zasięg i ładowanie

Hulajnogi Blaupunkta po jednym naładowaniu są w stanie pokonać do 20 km. Zasięg może być jednak mniejszy, ponieważ uzależniony jest od warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni, wzniesień, wagi użytkownika i innych czynników. Na co dzień jednak 15-20 km w zupełności wystarcza, aby dotrzeć w interesujące nas miejsce, a u celu możemy znów uzupełnić baterię. Jest to możliwe ze względu na krótki czas ładowania oraz możliwość wyjęcia akumulatora z hulajnogi. Ta druga cecha pozwala wymienić rozładowaną baterię na nową, pełną.

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt - Komfort i bezpieczeństwo

Żaden model Blaupunkta nie posiada amortyzacji, ale dzięki pompowanym kołom wszystkie trzy tłumią wstrząsy dużo lepiej, niż wiele innych hulajnóg miejskich. Producent wyposażył oferowane pojazdy we wszystko, co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy, m.in. w wyświetlacz, dzwonek i oświetlenie LED. Żeby zapewnić szybkie wytracanie prędkości z jak najkrótszą drogą hamowania, każdy model posiada też po 2-3 różne hamulce oraz system E-ABS.

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt - Komfort i bezpieczeństwo

Hulajnoga od Blaupunkta - Nowoczesny wygląd

Hulajnoga od Blaupunkta - Nowoczesny wygląd

Produkty marki Blaupunkt charakteryzują się minimalistycznym i bardzo nowoczesnym wyglądem. Nie inaczej jest w przypadku hulajnóg elektrycznych tego producenta. Każda posiada prosty, klasyczny design, wzbogacony o delikatne akcenty kolorystyczne, a niektóre elementy, takie jak wyświetlacz czy błotnik, posiadają unikalny, interesujący kształt.