Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Hulajnogi elektryczne Kugoo

Kugoo to firma założona w 2015 r. przez grupę ekspertów w dziedzinie elektrycznych pojazdów. Aktualnie dystrybuują swoje produkty na terenie wielu krajów europejskich, takich jak Polska, Niemcy, Hiszpania czy Włochy. W ich ofercie znajdziemy hulajnogi elektryczne o dużej różnorodności, przeznaczone zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych; na miasto oraz w teren.

Hulajnogi elektryczne Kugoo wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Nawet najprostsze, najtańsze modele posiadają świetnie spasowane elementy, a system składania został zaprojektowany w taki sposób, aby z biegiem czasu nie pojawiały się w nim luzy. Hulajnogi od Kugoo stanowią ciekawą, ekologiczną alternatywę dla samochodów oraz komunikacji miejskiej.

Brak w magazynie
1699.00 

25 km 25 km/h 350 W

Kugoo ES2 biała to drugi wariant kolorystyczny tego modelu. Jest to hulajnoga miejska o prostym, ale sportowym wyglądzie, która poza przystępną ceną i dobrymi parametrami oferuje również możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Tak jak i inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h i po 4-6h ładowania pokonuje nawet 25 km bez przerwy.

Brak w magazynie
1699.00 

25 km 25 km/h 350 W

Kugoo ES2 to hulajnoga miejska z młodzieżowym charakterem. Tak jak inne hulajnogi w tej kategorii, rozpędza się do przepisowych 25 km/h i posiada trzy tryby jazdy. Dzięki pojemnej baterii pokonuje nawet 25 km drogi po jednym ładowaniu. Pomimo niskiej ceny posiada potrójny zestaw hamulców, podwójną amortyzację oraz możliwość połączenia z aplikacją mobilną.

Brak w magazynie
4349.00 

85 km 55 km/h 1600 W

Kugoo G-Booster to miejsko-terenowa hulajnoga, dedykowana osobom dorosłym. Z łatwością osiąga 55 km/h, a po pełnym naładowaniu pokona trasę o długości nawet 85 km! Posiada zabezpieczenie antykradzieżowe - kluczyk zapłonu.

Brak w magazynie
4479.00 

85 km 55 km/h 1600 W

Kugoo G-Booster z siedziskiem to hulajnoga terenowa, która pozwala pokonywać trudne trasy w wygodnej pozycji siedzącej. Posiada dwa silniki o łącznej mocy 1600W, które rozpędzają ją do 55 km/h, oraz pojemny akumulator, na którym pokonuje nawet 85 km bez przerwy. Idealna również dla osób, które szukają maksymalnie komfortowej hulajnogi miejskiej.

Brak w magazynie
1199.00 

28 km 25 km/h 350 W

Kugoo Kirin S2 w wersji białej to drugi wariant kolorystyczny hulajnogi Kirin S2. Tak jak ona rozpędza się do 25 km/h i potrafi pokonać nawet 28 km trasy po 2-4 godzinach ładowania. Jest lekka, poręczna, posiada praktyczny wyświetlacz i prosty w obsłudze system szybkiego składania. Przeznaczona jest do użytku przez starsze dzieci, młodzież i dorosłych.

Brak w magazynie
1199.00 

28 km 25 km/h 350 W

Kugoo Kirin S2 to model dedykowany młodzieży i starszym dzieciom, jednak bez przeszkód mogą korzystać z niego również dorośli (udźwig hulajnogi - 100 kg). Jest to model lekki, poręczny i niezwykle minimalistyczny, wpisujący się w estetykę dużego miasta. Posiada antypoślizgowy podest i niewielki, okrągły wyświetlacz. Podobnie jak inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h i pokonuje nawet 28 km trasy bez przerwy.

Brak w magazynie
899.00 

15 km 25 km/h 150 W

Kugoo Kirin S2 MINI to hulajnoga miejska dedykowana dzieciom. Posiada lekką konstrukcję, antypoślizgowy podest oraz parametry dostosowane do potrzeb młodego użytkownika. S2 MINI zapewnia mnóstwo frajdy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo jazdy. Pojemna bateria pozwala pokonać nawet 10-15 km po jednym ładowaniu, a silnik 150 W gwarantuje łagodne przyspieszenie do max. 25 km/h.

Brak w magazynie
1999.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo M2 Pro to miejska hulajnoga, którą cechuje wysoka jakość wykonania, dopracowanie i innowacyjne rozwiązania. Ten dedykowany osobom dorosłym model rozpędza się do 25 km/h, a po 4-6 godzinach ładowania pokona trasę o długości nawet 30 km

Brak w magazynie
1999.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo M2 Pro w srebrnym kolorze to drugi wariant kolorystyczny tej miejskiej hulajnogi. Dedykowana jest osobom dorosłym, jednak jej prędkość można ograniczyć za pomocą trzech trybów. Maksymalnie rozpędza się do 25 km/h, a dzięki pojemnej baterii pokonuje nawet 30 km bez przerwy.

Brak w magazynie
2799.00 

45 km 45 km/h 500 W

Kugoo M4 to hulajnoga dla dorosłych, która sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Duża prędkość (45 km/h), ogromny zasięg (45 km), szerokie opony i podwójna amortyzacja sprawiają, że pojazd ten poradzi sobie w każdych warunkach.

Brak w magazynie
2799.00 

45 km 45 km/h 500 W

Kugoo M4 z siedziskiem to pojazd na miasto i w teren, który gwarantuje maksymalną wygodę jazdy. Rozpędza się do 45 km/h i dzięki pojemnej baterii potrafi pokonać nawet 45 km bez przerwy! Przemyślane parametry i wygodne siedzisko sprawiają, że M4 oferuje wyższy komfort i bezpieczeństwo niż inne hulajnogi miejskie.

Brak w magazynie
1399.00 

30 km 25 km/h 350 W

Hulajnoga Kugoo S1 w kolorze białym to drugi wariant tego popularnego modelu dla osób w każdym wieku. Regulowana kierownica pozwala dostosować jej wysokość do wzrostu użytkownika, a trzy tryby jazdy - ograniczyć prędkość. Tak jak inne modele z 350 watowym silnikiem, biała S1 rozpędza się do 25 km/h, a bateria o pojemności 6 Ah wystarcza jej na 30 km jazdy po 4 godzinach ładowania.

Brak w magazynie
1399.00 

30 km 25 km/h 350 W

Kugoo S1, tak jak inne hulajnogi miejskie, rozpędza się do 25 km/h, jednak dzięki pojemnej potrafi przejechać dużo więcej - nawet 30 km bez przerwy. Ze względu na regulowaną kierownicę mogą korzystać z niej osoby różnego wieku i wzrostu.

Brak w magazynie
1599.00 

30 km 30 km/h 350 W

Kugoo S1 Pro biała to drugi wariant kolorystyczny tego modelu, oraz ulepszona wersja klasycznego S1. Rozpędza się do 30 km/h i pokonuje nawet do 30 km bez przerwy, po zaledwie 4 godzinach ładowania. Posiada duży wyświetlacz, regulowaną kierownicę i innowacyjny system składania.

Brak w magazynie
1599.00 

30 km 30 km/h 350 W

Hulajnoga Kugoo S1 Pro to ulepszona wersja stworzonej wcześniej hulajnogi S1. Posiada mocniejszy akumulator, trwalszą konstrukcję i koła przypominające plastry miodu, które lepiej tłumią wstrząsy podczas jazdy. Rozpędza się do 30 km/h, a dzięki baterii 7,5 Ah pokona nawet 30 km drogi po 4 godzinach ładowania.


Hulajnogi elektryczne Kugoo - cechy

Zalety Motus

 • przystępna cena,
 • wysoka jakość wykonania,
 • innowacyjny system składania,
 • dobrze spasowane elementy,
 • wodoodporne zaślepki i zabezpieczenia,
 • komfortowa prędkość (25 km/h),
 • oświetlenie,
 • dzwonek,
 • amortyzacja,
 • potrójne hamulce,
 • trzy tryby jazdy,
 • wyświetlacz,
 • aplikacja.

Wady Fiat

 • przeciętny zasięg (25 km),
 • stosunkowo dużo waga (~16 kg).
 • Hulajnogi Kugoo - silnik i prędkość

  Marka Kugoo posiada w swojej ofercie hulajnogi różnego przeznaczenia, w związku z tym posiadają one silniki o różnej mocy i osiąganej prędkości. Jednak ponieważ zdecydowana większość z nich przeznaczona jest do użytku miejskiego przez osoby dorosłe, wyposażono je w silniki 250W lub 350W rozpędzające się maksymalnie do 25 km/h. Wyjątek stanowią tu dwa modele - Kugoo S1 mini dedykowana dzieciom (160W i 25 km/h) oraz Kugoo G-Booster do jazdy w terenie (1600W i 55 km/h). Dzięki temu, że moce wykorzystanych silników zostały dobrane odpowiednio do przeznaczenia konkretnych modeli, posiadają one również przystępne ceny.

  Hulajnogi Kugoo - silnik i prędkość

  Hulajnogi Kugoo - zasięg i ładowanie hulajnóg

  Hulajnogi Kugoo - zasięg i ładowanie hulajnóg

  Tak samo jak w przypadku silników, również zastosowane w hulajnogach Kugoo baterie różnią się od siebie zależnie od modelu. W większości przypadków zastosowano w nich jednak akumulatory o pojemności 7.5 Ah, które pozwalają pokonać nawet 25 km trasę bez przerwy. Czas ten jednak może być krótszy przy obciążeniu większym niż 75 kg, ciężkiej trasie i niesprzyjających warunkach pogodowych. Naładowanie baterii do pełna zajmuje od 4 do 6 godzin, więc można korzystać z niej codziennie, w ramach alternatywy dla innych środków transportu.

  Hulajnogi elektryczne Kugoo - komfort i bezpieczeństwo

  Wysoka jakość wykonania, a w związku z tym wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy, to cechy wyróżniające hulajnogi Kugoo na tle innych pojazdów elektrycznych. Każda z nich wyposażona została w innowacyjny system składania - wykorzystuje on niewielki mechanizm obrotowy, który nie wymaga łamania kierownicy na wysokości jej ramy, a w związku z tym nie prowadzi do powstawania luzów wraz z upływem czasu. Wszystkie elementy w pojeździe są ze sobą dobrze spasowane i zabezpieczone wodoodpornymi zaślepkami, a większość kabli schowana została wewnątrz konstrukcji hulajnogi. Każda z hulajnóg posiada system tłumienia wstrząsów, który składa się z amortyzatorów i specjalnie zaprojektowanych opon, a większość z nich posiada aż trzy hamulce jednocześnie! Mogą pochwalić się również bogatym wyposażeniem, a część z nich (S1, ES2 i M2 pro) łączy się z aplikacją mobilną Kugoo Mobility.

  Hulajnogi elektryczne Kugoo - komfort i bezpieczeństwo

  Hulajnogi od Kugoo - aplikacja Kugoo Mobility

  Hulajnogi od Kugoo - aplikacja Kugoo Mobility

  W dzisiejszych czasach aplikacje na telefon są powszechne. Udostępniają nam wiele ciekawych funkcji i czynią nasze życie nieco wygodniejszym. Również w tej kwestii producent hulajnóg elektrycznych Kugoo nie został w tyle. Poza tym, że każdy oferowany przez niego pojazd posiada przejrzysty wyświetlacz, to część modeli - S1, ES2 i M2 pro - łączy się też z aplikacją mobilną. Kugoo Mobility umożliwia nam dostęp do wielu informacji, których nie przedstawia wyświetlacz, takich jak przebyty dystans czy aktualna lokalizacja GPS. Dzięki apce możemy też skorzystać z zabezpieczenia antykradzieżowego pod postacią blokady zapłonu. Aplikacja dostępna jest na system iOS i Android.

  Hulajnogi elektryczne Kugoo - pełna różnorodność

  Marka Kugoo posiada w swojej ofercie pojazdy o dużej różnorodności. Większość z nich dedykowana jest osobom dorosłym, konkretnie do użytku miejskiego. Bez trudu jednak znajdziemy też modele przystosowane do użytkowania przez dzieci i młodzież, tak jak Kirin S2 mini lub większe urządzenia, które poradzą sobie w trudnym, wymagającym terenie, np. G-Booster. Również rozpiętość cenowa jest stosunkowo duża, ponieważ w rodzinie Kugoo znajdziemy hulajnogi za 899 zł jak i za ponad 4 tysiące zł. Porównując jednak koszt konkretnej hulajnogi do posiadanych przez nią parametrów, w każdym przypadku stwierdzimy, że jej cena jest bardzo przystępna. Dzięki dużej różnorodności pojazdów tej marki, każdy potencjalny użytkownik znajdzie wśród nich model idealny dla siebie.

  Hulajnogi elektryczne Kugoo - pełna różnorodność